PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najlepsze aplikacje do nauki 2019 - Darmowe i płatne apki dla uczniów

Młody Człowiek Zginął Przez Selfie!

Młody Człowiek Zginął Przez Selfie!

Fotki typu Selfie są w ostatnim czasie bardzo popularne. Wiele osób lansuje się nimi na portalach społecznościowych. Niosą one jednak ze sobą niebezpieczeństwo - pewien Meksykanin stracił życie podczas robienia Selfie. O co chodzi? O tym w naszym newsie.

Selfie to nowa metoda robienia fotek, które później wrzuca się zazwyczaj na portale społecznościowe w celu lansowania się wśród znajomych. Jest to bowiem rodzaj fotografii autoportretowej, zazwyczaj wykonywanej z trzymanego w ręku aparatu cyfrowego, kamery lub telefonu komórkowego. Ważne są tu miejsca, w których jesteśmy czy przedmioty, które trzymamy lub nosimy, by zdjęcie było efektowne i przykuwające uwagę.

Uniknij Narkotyków W Drinkach Dzięki Urządzeniu pd.id

Pewien Meksykanin za wszelką cenę chciał zrobić bardzo efektowne selfie. Niestety, skończyło się to dla niego tragicznie. Oscar Otero Aguilar, który miał 21 lat, ostro imprezował ze znajomymi w stolicy swojego kraju. Wraz z coraz większą ilością wypitego alkoholu, przychodziły mu do głowy coraz dziwniejsze pomysły.

selfie

Pech chciał, że młody Meksykanin zdobył działający pistolet. Załadował go prawdziwą amunicją i odbezpieczył. W trakcie ustawiania jak najlepszego kadru doszło do tragedii i stracił on życie poprzez strzelenie sobie w głowę ze wspomnianej broni. Nie wiadomo skąd udało mu się ją zdobyć.

Po tym wydarzeniu jeden z kolegów ofiary selfie, a raczej własnej głupoty, uciekł z miejsca zdarzenia, natomiast drugi został aresztowany przez policję.

Jak widać, połączenie selfie, alkoholu i broni palnej nie jest zbyt dobre. Młody Meksykanin w głupi sposób sam sobie odebrał życie. Pamiętajmy więc, by w wakacje nie dać ponieść się emocjom i nie narażać niepotrzebnie swojego lub czyjegoś życia.

blog comments powered by Disqus
Młody Człowiek Zginął Przez Selfie!