PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Epson EH-TW7000 - Test uniwersalnego projektora 4K

Głośniki ze wzmacniaczem Epson

Szybki spis treści
Głośniki ze wzmacniaczem Epson

Firma Epson zaprezentowała nowe multimedialne głośniki ze wzmacniaczem o mocy wyjściowej 15 W. Sprzęt ten jest bardzo dobrym dodatkiem do wyposażenia projektorów, które są zainstalowane na uczelniach lub w innych salach multimedialnych, a także w mniejszych pomieszczeniach z kinem domowym. Głośniki charakteryzują się niewielkimi wymiarami, a przy tym dużą mocą i pasmem przenoszenia 80Hz - 20kHz. Głośniki posiadają port bass reflex, który umożliwia łatwą instalację na stałe lub tymczasowo.

Głośniki Epson ELPSP02 posiadają kompaktowe wymiary wynoszące 156 x 114 x 230mm. Głośniki również nie są za ciężkie, ponieważ ważą 2,1 kg i 1,9 kg. Lewa kolumna zawiera wzmacniacz wraz z pokrętłami regulacji głośności i balansu oraz wyłącznik, przez co jest nieco cięższa. Obie kolumny posiadają 2 głośniki - wysoko i nisko tonowe.

Epson

Parametry

W głośnikach pasmo przenoszenia wynosi 80Hz – 20kHz, wspomniana moc wyjściowa wynosi 15 W. Jeżeli chodzi o impedancję to wynosi ona 8 omów. Głośniki posiadają port bass reflex. Wejście zasilania jest na mini jacka 3,5 mm. W zestawie znajduje się zasilacz 18 V. W komplecie dostarczane są również uchwyty mocujące głośniki, wspornik do zasilacza oraz przewód głośnika. Sugerowana cena detaliczna głośników ELPSP02 – 510 zł z VAT. Gwarancja 24 miesiące.

blog comments powered by Disqus
Głośniki ze wzmacniaczem Epson