PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Szlifierki taśmowe |TOP 7|

Plus 10% więcej przy doładowaniu telefonu w bankomatach sieci Euronet i Banku Pekao SA

Plus 10% więcej przy doładowaniu telefonu w bankomatach sieci Euronet i Banku Pekao SA

Bankomat24/Euronet Sp. z o.o. stworzyła interesującą promocję dla klientów sieci Plus GSM. Promocja obowiązuje w dniach od 1 do 31.08.2011 r. Oferta promocji jest skierowana do osób posiadających telefon PLUS na kartę oraz dla osób z ofertami Mix. Promocja polega na tym, że w momencie kiedy klient zasili w sieci bankomatów Euronet lub Banku Pekao SA konto telefonu komórkowego kwotą między 50 a 99 PLN, otrzyma 10 % wartości doładowania. Oferta obowiązuje wyłącznie w sieciach bankomatów Euronet i Pekao SA. 10% doładowania otrzymuje się automatycznie i można je wykorzystywać na rozmowy i SMS-y.

Promocja Plus 10 % w bankomatach sieci Euronet i Banku Pekao SA, to kolejna akcja po loterii Wypłacaj i Wygrywaj”.

"Doładowywanie telefonów komórkowych w bankomatach jest korzystne dla Klientów, ponieważ łączy możliwość otrzymania prezentu w postaci dodatkowych 10% wartości doładowania z dostępnością usługi przez 24h, 7 dni w tygodniu. Co ważne, od transakcji doładowania telefonów przez bankomaty nie jest pobierana żadna prowizja" – powiedziała Zuzanna Smolarek-Wójcik, Marketing Manager 
w Bankomat24/Euronet.

Plus 10%

Sieć bankomatów Euronet współpracuje z sieciami telefonii komórkowej w Polsce i jest przodującym dystrybutorem doładowań telefonów komórkowych w systemie pre-paid. Euronet oferuje tę usługę zarówno poprzez sieć bankomatów jak i terminali znajdujących się w punktach sprzedaży. Wszystkie najlepsze lokalizacje np. centra handlowe, stacje paliw, hipermarkety i strefy o dużym natężeniu ruchu pieszych, sprawiają, że bankomaty są atrakcyjnym sposobem doładowywania kont telefonów komórkowych. Specjalna promocja dodatkowych 10% potrwa do 31 sierpnia 2011 roku i jest dostępna wyłącznie w bankomatach Euronetu i Banku Pekao SA, którego sieć liczy ponad 1800 bankomatów.

blog comments powered by Disqus
Plus 10% więcej przy doładowaniu telefonu w bankomatach sieci Euronet i Banku Pekao SA