PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 10 Profesjonalnych kamer samochodowych

Nawigacja na całe życie od Mio

Szybki spis treści
Nawigacja na całe życie od Mio

Firma Mio Technology przygotowała specjalną akcję promocyjną w której można wygrać nawigację GPS do końca życia. Jest to pierwsza tego rodzaju promocja w historii kategorii PND na naszym rynku.

Każdy kto w czasie obowiązywania promocji kupi nawigację Mio oraz zarejestruje się na stronie www.facebook.pl/MioPolska w odpowiedniej aplikacji oraz wymyśli hasło reklamowe, może wygrać wymianę nawigacji GPS na nowy model co dwa lata aż do końca życia. To bardzo atrakcyjna promocja. Konkurs trwa od 19 sierpnia do końca września 2011 roku. Obejmuje ona urządzenia zakupione w salonach Vobis lub Sferis.

Zwycięzcami konkursu zostanie pięć osób, które stworzą najciekawsze hasła reklamowe . Zgłoszenia będą zbierane do końca września.

Tarik Hassan, CEE Marketing Manager firmy Mio podkreśla, że celem akcji jest nie tylko wsparcie sprzedaży, ale również większe zaangażowanie użytkowników nawigacji Mio na profilu marki w serwisie Facebook. - Zależy nam, żeby fan page Mio na facebooku stał się w jeszcze większym stopniu forum wymiany informacji dotyczących produktów i marki Mio. Chcemy, by było to miejsce dyskusji o obecnych i przyszłych rozwiązaniach produktowych –dodaje Tarik Hassan.

mio

Zasady konkursu

Żeby wziąć udział w konkursie należy zakupić nawigację Mio z serii Spirit 2011 w jednym z salonów Vobis lub Sferis. Należy zachować dowód takiego zakupu. Poźniej należy polubić stronę www.facebook.com/MioPolska. Dzięki temu uczestnik uzyska dostęp do specjalnej aplikacji. Dzięki tej aplikacji wypełniamy formularz zgłoszeniowy. Każde w pełni uzupełnione zgłoszenie ma szansę na wygranie jednej z pięciu głównych nagród. Konkurs potrwa od 19.08.2011 do 30.09.2011.

Nagrody

Najnowsza linia nawigacji Mio to urządzenia Spirit 480, Spirit 487, Spirit 670, Spirit 680, Spirit 685 i Spirit 687. Urządzenia te posiadają szereg inteligentnych rozwiązań, dzięki którym podróż jest szybsza i łatwiejsza, m. in. darmowe i działające równiez w Polsce TMC, czyli system informowania w czasie rzeczywistym o korkach i innych utrudnieniach w ruchu drogowym. TMC dostępne jest w wybranych modelach, szczegóły oferty oraz dokładne opisy funkcjonalności można znaleźć na stronie www.mio.com/pl.

blog comments powered by Disqus
Nawigacja na całe życie od Mio