PODPOWIEDZI:
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Nowy model NavRoad AURO - optymalne 5"

Nowy model NavRoad AURO - optymalne 5"

NavRoad przedstawiło swoją najnowszą nawigację GPS o nazwie AURO. NavRoad AURO jest to rozwiązanie w którym znajdziemy ekran o przekątnej 5 cali. Takie wymiary ekranu są optymalnym rozwiązaniem stosowanym w samochodach osobowych. Duży wyświetlacz pozwala na dokładne poznanie szczegółów na mapie. Oprócz tego NavRoad AURO wyróżnia się piękną stylistyką która zachwyci wielbicieli najnowszych trendów.

NavRoad AURO posiada odtwarzacze multimedialne, które pozwalają na odtwarzanie muzyki i oglądanie filmów. Urządzenie posiada również przeglądarkę zdjęć która pozwala na ich wyświetlanie na ekranie nawigacji. Produkt posiada również Bluetooth dzięki któremu istnieje możliwość korzystania z pełnej funkcjonalności (najpopularniejszego w kraju) programu nawigacyjnego - AutoMapa.

NavRoad AURO1

Poprzez sparowanie nawigacji z telefonem mamy możliwość połączenia się z internetem i pobierania i wysyłania informacji o aktualnej sytuacji na drogach. Taką funkcjonalność realizuje moduł AM'Traffic będący elementem programu do nawigacji AutoMapa.

NavRoad AURO2

Poza informacjami o sytuacji na drodze, Bluetooth pozwala korzystać z nawigacji jak z zestawu głośnomówiącego. Nawigacja po sparowaniu z telefonem dysponuje historią połączeń telefonicznych oraz pobraną z telefonu listą kontaktów. Nawigacja posiada również przeglądarkę internetową. Oprócz tego produkt posiada transmiter FM. Dodatkowo znajdziemy tutaj kalkulator, kalendarz, gry oraz e-book. NavRoad AURO pozwala na równoczesne korzystanie z odtwarzacza muzyki i programu do nawigacji.

NavRoad AURO3

Tradycją modeli tej marki jest wyposażenie ich w odblokowany system operacyjny. AURO również oferuje możliwość samodzielnego instalowania dowolnych aplikacji. Dzięki temu np. wybór programu do nawigacji leży od początku w gestii użytkownika.

NavRoad AURO4

Podsumowując NavRoad AURO oferuje:

  • 5 calowy ekran
  • procesor o taktowaniu 600 MHz
  • Bluetooth
  • transmiter FM
  • przeglądarka internetowa
  • odblokowany system operacyjny
  • ergonomiczne menu
blog comments powered by Disqus
Nowy model NavRoad AURO - optymalne 5"