PODPOWIEDZI:
Promocja na sprzęt AGD i RTV

Nowe polskie aplikacje na smartfony BlackBerry

Nowe polskie aplikacje na smartfony BlackBerry

BlackBerry przygotowało trzy aplikacje, które stworzone zostały dla użytkowników tych smartfonów w Polsce. Aplikacje przydadzą się zwłaszcza jesienią, ponieważ jest to czas powakacyjnych zakupów i wyprzedaży. Tymi trzema aplikacjami są: Allegro, pozwalające robić zakupy na popularnym portalu aukcyjnym, Listonic który uprzyjemni wizytę w supermarkecie oraz UM Meteo, który pozwoli nam zobaczyć jaka będzie pogoda.

Allegro

Jest to aplikacja przygotowana dla polskich użytkowników BlackBerry. Program jest dostosowany do nowego systemu operacyjnego BlackBerry7. Aplikacja pozwala na mobilny dostęp do popularnego polskiego portalu aukcyjnego. Możemy tutaj wyszukiwać, licytować, kupować, obserwować i sprzedawać produkty nie siadając przy komputerze. Allegro jest zintegrowane z oprogramowaniem BlackBerry. Pozwala to na prosty sposób wysyłania wiadomości, odpowiadania na pytania kupujących. Również pozwala to wykonywać połączenia prosto przez aplikację, wysyłać SMSy, e-maile. Allegro zapewnia dynamiczne powiadamianie o aktywności na danej aukcji za pomocą komunikatów na ekranie głównym smartfona.

allegro

Aplikacja Allegro jest dostępna do pobrania bezpłatnie z BlackBerry App World: link

Listonic

Naukowo zostało udowodnione, że mając listę zakupów wydajemy mniej pieniędzy. Kiedy papierowe karteczki to już powoli historia, wszystko możemy zapisać w telefonie za pomocą aplikacji takiej jak np. Listonic. Aplikacja jest w polskiej wersji językowej, co pozwala łatwo tworzyć mobilne listy zakupów. Produkty sortowane są według kategorii co pozwala na łatwiejsze poruszanie się po alejkach supermarketu i skraca czas spędzany w sklepie. Listę możemy dzielić z rodziną lub znajomymi oraz edytować ją na poziomie telefonu lub na stronie www.listonic.com. Ponad 200 blogów i serwisów kulinarnych posiada przyciski Listonic, na które wystarczy kliknąć, aby pobrać składniki potrzebne do przygotowania wybranej potrawy i zapisać je w aplikacji.  

listonic

Aplikacja Listonic jest dostępna do pobrania bezpłatnie z BlackBerry App World: link

UM Meteo

Jest to aplikacja dla użytkowników BlackBerry, która pozwala na dostęp do szczegółowej prognozy pogody. Prognoza ta podaje temperaturę, przewidywane opady, kierunek i siłę wiatru oraz zachmurzenie. Jest to profesjonalnie przygotowana prognoza pogody która korzysta z meteogramów ICM (Interdisciplinary Centre for Mathematical and Computational Modelling) dla danej lokalizacji.   

um meteo

Aplikacja UM Meteo jest dostępna do pobrania bezpłatnie z BlackBerry App World: link
blog comments powered by Disqus
Nowe polskie aplikacje na smartfony BlackBerry