PODPOWIEDZI:
Promocja na sprzęt AGD i RTV

Nowości emporia na targach IFA

Nowości emporia na targach IFA

Emporia Telecom firma która jest producentem łatwych w obsłudze telefonów komórkowych przedstawiła na targach IFA 2011 pierwszy telefon z klapką. Model EmporiaCLICK posiada aparat fotograficzny oraz funkcję inteligentnych połączeń alarmowych. Firma posiada hasło "Mobilni, aktywni i bezpieczni z emporią". Oprócz tego Emporia pokazała nowości z serii emporiaRL i emporiaTALK. Ważną rolę odgrywają przedsięwzięcia ze wspólnymi podmiotami świadczącymi usługi ratunkowe. Ofertę firmy emporia Telecom można obejrzeć w hali 9, na stanowisku 313.

IFA to jeden z najważniejszych dla emporii pokazów branżowych w Niemczech. Impreza ta umożliwia nawiązanie kontaktu ze sprzedawcami, partnerami i użytkownikami” ― powiedział Klaus Gerhard Meckel, dyrektor zarządzający firmy Emporia Deutschland GmbH. „Z dużą przyjemnością prezentujemy w tym roku prawdziwe nowości, które potwierdzają nasz status czołowego producenta łatwych w obsłudze telefonów komórkowych”. Emporia Telecom dysponuje ponad 20-letnim doświadczeniem w opracowywaniu produktów i rozwiązań telekomunikacyjnych dla osób w starszym wieku.

Wystarczy pstryknąć ― nowy telefon emporiaCLICK z aparatem fotograficznym 
i przyciskiem alarmowym

Emporia na IFA po raz pierwszy zaprezentowała telefon z klapką o nazwie EmporiaCLICK. Telefon nie tylko mieści się dobrze w dłoni ale jest to pierwszy model tego producenta, który posiada aparat fotograficzny. Telefon również wyposażono w przyciski do alarmowych połączeń. Zgodnie z zasadami firmy emporia jest on oczywiście bardzo łatwy w obsłudze. Aparat fotograficzny włącza się bezpośrednio przyciskiem umieszczonym na boku obudowy, zaś zdjęcia można robić w układzie poziomym lub pionowym. Dzięki przejrzystej strukturze menu można łatwo zapisywać i odnajdować zdjęcia.

Mimo zainstalowania aparatu fotograficznego, telefon nadal posiada cechy charakteryzujące firmę Emporia czyli: czytelny wyświetlacz ułatwiający czytanie wiadomości SMS, głośnik dostosowany do pracy z aparatami słuchowymi pozwalający słabo słyszącym osobom korzystać z telefonu, klawisze z łatwo wyczuwanymi punktami nacisku znacznie ułatwiające pisanie tekstu lub numerów, zaś prosta nawigacja po menu czyni instrukcję obsługi praktycznie zbędną.

Kiedy telefon ma zamkniętą klapkę, podświetlone symbole informują o stanie baterii a także o nieprzeczytanych wiadomościach SMS i nieodebranych połączeniach. Telefon swoim wyglądem nawiązuje do serii emporia ELEGANCE.

Bezpieczeństwo dla estetów: emporiaRL2

Emporia przedstawiła serię telefonów emporiaRL. To propozycja dla osób ceniących estetykę i bezpieczeństwo. Telefon posiada przycisk do alarmowych połączeń. Po naciśnięciu tego przycisku włączany jest inteligentny system: telefon emituje sygnał alarmowy, który słychać w pobliżu, a jednocześnie wybiera kolejno maksymalnie pięć ustawionych wcześniej numerów. Inteligentne oprogramowanie dba o to, by połączenia nie trafiły na automatyczną sekretarkę lub pocztę głosową. Telefon waży tylko 84 gramy i wyróżnia się długim czasem gotowości: aż do 400 godzin. Model ten udostępnia także wszystkie zalety, z których słyną telefony emporia.

Mniej znaczy lepiej: emporiaTALKcomfort

Seria telefonów EmporiaTALK to jedne z najbardziej lubianych produktów tego producenta. Nowością jest telefon emporiaTALKcomfort. Produkt jest mniejszy i bardziej płaski i równie elegancki. W porównaniu z poprzednikiem jest krótszy o 8 mm i lżejszy aż o 22 g. Telefon dalej jest łatwy w obsłudze. Najważniejszymi aspektami funkcjonalności telefonu emporiaTALKcomfort są po prostu rozmowy telefoniczne i wysyłanie/odbieranie wiadomości SMS. Dlatego też czas rozmów został wydłużony z 2 do 4 godzin, a czas gotowości wynosi obecnie 400 godzin.

emporia

Dostosowane do indywidualnych potrzeb pakiety usług i połączeń alarmowych

Usługi jakie oferuje Emoria Telecom są bardzo unikalne. Po naciśnięciu przycisku połączeń alarmowych można połączyć się na przykład z całodobowym centrum pomocy i obsługi, które jest prowadzone przez współpracującą firmę. Zaletą tego rozwiązania jest ciągły dostęp do centrum pomocy i obsługi. Dostosowany do indywidualnych potrzeb pakiet usług i połączeń alarmowych to logiczny dodatek do telefonu z funkcją połączeń alarmowych, tym bardziej, że nie trzeba już wybierać numeru 112 w mniej groźnych przypadkach. Możliwość szybkiego i łatwego uzyskania pomocy docenią szczególnie starsze osoby mieszkające samotnie, a także użytkownicy często podróżujący.

blog comments powered by Disqus
Nowości emporia na targach IFA