PODPOWIEDZI:
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Zagraj na Sony Tablet S w gry z PlayStation!

Zagraj na Sony Tablet S w gry z PlayStation!

Sony przedstawiło swój najnowszy produkt - tablet S1. Jest to urządzenie stworzone przez doświadczonych inżynierów, które posiada parametry techniczne i funkcjonalność pozwalającą na konkurowanie z najmocniejszymi przedstawicielami tabletów na rynku. Tablet od Sony zaprojektowano tak, żeby gwarantował wysoki komfort użytkowania.

System operacyjny

Tablet S1 posiada system operacyjny Android. Tablet obsługuje technologię Adobe Flash, a to pozwala otwierać strony internetowe zawierające pliki filmowe i inne różne rzeczy w technice Flash. Android pozwala na odtwarzanie plików o rozdzielczości powyżej 720p. Tablet S1 pozwala również na przerzucanie plików do i z urządzenia bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Tablet wspiera także USB i karty pamięci co oznacza, że użytkownik może powiększyć pamięć urządzenia wkładając kartę SD.

Multimedialne Centrum Rozrywki

Tablet S1 to także multimedialne centrum rozrywki. Dzięki temu produktowi możemy sterować domowymi urządzeniami rozrywkowymi wykorzystując kompatybilność przy tworzeniu nowych treści. Poprzez port podczerwieni, S1 z powodzeniem pełni funkcję pilota kontrolującego pracę urządzeń audiowizualnych. Dzięki tabletowi możemy na przykład włączyć telewizor, regulować głośność i zmieniać kanały. Kolejnym atutem jest wykorzystanie technologii DLNA, to ona pozwala użytkownikowi bezprzewodowo przenosić wybrane treści na ekran telewizora czy słuchać plików audio na sprzęcie Hi – Fi.

Sony s1

Przełomem jest również możliwość grania w gry z konsoli PlayStation 1. Zapewne takie rozwiązanie znajdzie wielu sympatyków. Dla fanów muzyki Sony stworzyło również specjalną aplikację muzyczną. Funkcja Sense Me automatycznie dopasowuje playlistę do samopoczucia użytkownika, wystarczy wybrać towarzyszący nam nastrój, by urządzenie samodzielnie utworzyło listę odtwarzania zgodną z preferowanymi utworami.

Unikalny kształt

Tablet S1 może poszczycić się unikalnym wyglądem. Jest to prawdopodobnie najwygodniejszy tablet na świecie. Tablet posiada antypoślizgową obudowę z przesuniętym środkiem ciężkości co daje duże poczucie stabilności i lekkości urządzenia. Urządzenie zostało wyposażone w wyświetlacz LCD o przekątnej 9,4”, a jego waga to 598 gram.

blog comments powered by Disqus
Zagraj na Sony Tablet S w gry z PlayStation!