PODPOWIEDZI:
Telefony i powerbanki w Promocji

Polska nawigacja w Android Market

Polska nawigacja w Android Market

MapaMap jest pierwszym polskim systemem nawigacji GPS, jaki pojawił się w sklepie Android Market. Wszyscy użytkownicy mobilnych urządzeń z systemem Android będą w końcu mieli dostępną nawigację z porządnymi mapami Polski. MapaMap jest perfekcyjną nawigacją ze wszystkimi informacjami które są niezbędne w nawigacji samochodowej po Polce. MapaMap oprócz tego, że poprowadzi nas zakręt po zakręcie, ostrzeże nas także przed fotoradarem, przekraczaniem prędkości oraz pozwoli znaleźć dowolny obiekt POI.

Pojawienie się MapaMap w Android Market oznacza, że będą ją mogli zainstalować nie tylko użytkownicy popularnych Smartphon’ów z Androidem, ale również osoby posiadające tablet z tym systemem operacyjnym. Pobranie i instalacja programu jest bezpłatna, jednak do pełnej jego aktywacji należy zakupić licencję na korzystanie z mapy Polski. Licencje pod postacią numerów seryjnych producent oferuje poprzez stronę produktu www.MapaMap.pl

5

3

Zaletą MapyMap jest to, że kiedy raz kupimy licencję na jej korzystanie, mamy dostęp nieograniczony czasowo. Podczas procesu instalacji system nawigacyjny MapaMap z całym pakietem map zostanie zainstalowany w urządzeniu lub na karcie SD. Dzięki takiemu rozwiązaniu mapy będą "on-board", bez konieczności pobierania ich z Internetu. Ma to zaletę tak, że nawigacja działać będzie zawsze, nawet tam gdzie nie mamy dostępu do internetu.

4

Z nawigacji MapaMap można również korzystać podczas wycieczek pieszych lub kiedy jeździmy na rowerze. Producent zadbał o to, aby w bazie danych mapowych nie zabrakło pieszych szlaków turystycznych, ścieżek rowerowych oraz danych o ukształtowaniu terenu całej Polski. Pieszą nawigację po miastach ułatwia bogata baza obiektów POI, wśród których znajdziemy nie tylko obiekty noclegowe i gastronomiczne, ale także wszelkie miejsca istotne z punktu widzenia turysty, takie jak: muzea, pomniki, zabytki czy punkty widokowe.

2

1

blog comments powered by Disqus
Polska nawigacja w Android Market