PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Premiera serii Huawei P30 - Odgrzewany Mate 20 Pro i cztery aparaty

GT Excellent – etui na telefon dla biznesmena

GT Excellent – etui na telefon dla biznesmena

Firma KL Trade, która sygnuje akcesoria GSM marki Global Technology, wprowadza na polski rynek nowe produkty. Firma przedstawiła nowe etui dla telefonu komórkowego GT Excellent. Etui jest wykonane z materiałów o wysokiej jakości, które zapewniają maksymalną ochronę, a także charakteryzują się ciekawym designem, który spodoba się podczas biznesowych spotkań.

Osoby, które przywiązują wagę do ochrony telefonu komórkowego będą zainteresowani nowym etui, które również oprócz zapewnienia bezpieczeństwa posiada niebanalny wygląd. Pokrowiec Excellent od Global Technology ma konstrukcję typu „wsówka”. Telefon jest wsuwany pionowo w wygodnym i dopasowanym do konkretnego telefonu wnętrzu. Etui jest wykonane z miękkiej i przyjemnej w dotyku skóry. Elegancki pokrowiec opracowano dla osób, które oczekują od tego typu akcesoriów prestiżowego wyglądu.

Etui Excellent

Etui docenią też użytkownicy, którzy prowadzą spotkania biznesowe. Etui posiada czarną i skórzaną powłokę obszytą dodatkowym gustownym wzmacniającym szwem . Skórzana wyściółka ma za to kolor ognistej czerwieni, która jest skontrastowany z klasycznym wyglądem pokrowca. Etui Excellent od Global Technology wpisuje się swoim designem w biznesowy szyk i może być równorzędnym dodatkiem do garnituru, skórzanego nesesera czy aktówki.

Pokrowiec posiada dyskretny zawias, za pomocą którego można go umocować do paska.

Sugerowana cena: 35 zł

blog comments powered by Disqus
GT Excellent – etui na telefon dla biznesmena