PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon do 1500 złotych [Sierpień 2019]

Motorola Mobility Polska Sp. z o.o. wprowadza na polski rynek Motorola ATRIX

Motorola Mobility Polska Sp. z o.o. wprowadza na polski rynek Motorola ATRIX

Motorola Mobility Polska Sp. z o.o. ogłosiła polską premierę smartfona Motorola ATRIX. Telefon został wyposażony w 2 rdzeniowy procesor, który dysponuje mocą taką jak komputer przenośny. Telefon oferuje rewolucyjną aplikację Motorola Webtop, która pozwala po umieszczeniu telefonu w stacji dokującej Lapdock lub w HD Multimedia Dock, w pełni korzystać z przeglądarki Mozilla i Adobe Flash. Telefon będzie dostępny w sprzedaży od 10 października. Jego cena będzie wynosić 1999 złoty.

“Smartfony są coraz częściej wykorzystywane jako podstawowy nośnik, z którego korzystamy aby odtwarzać multimedia”, powiedziała Małgorzata Matusiewicz, Dyrektor Marketingu Motorola Mobility w Europie Centralnej. “Motorola ATRIX zapowiada nową erę na rynku urządzeń mobilnych. Dzięki możliwości połączenia telefonu komórkowego o dużej mocy z interaktywną aplikacją Webtop i specjalnymi stacjami dokującymi, użytkownik może korzystać z kompaktowego telefonu w podobny sposób jak z tradycyjnego komputera PC a używanie smartfona zyskuje zupełnie nowy wymiar"– dodała Małgorzata Matusiewicz.

Użyj stacji dokujących i uwolnij moc Webtopa

Motorola Atrix, to smartfon który został tak zaprojektowany aby w stał się najważniejszym źródłem i narzędziem do edytowania, tworzenia i przeglądania multimediów i dokumentów. Aplikacja Motorola Webtob i akcesoria dokujące, pozwalają na szybkie podłączenie smartfona do większego ekranu i pozwalają na pracę na tradycyjnej klawiaturze. Dzięki temu użytkownik ma wrażenie pracy jak na tradycyjnym komputerze.

Motorola ATRIX

Aplikacja Webtop w pełni uwalnia multifunkcjonalność smartfona. Jednocześnie możemy korzystać z ulubionych aplikacji z Android Market, na dużym ekranie, a także możemy otwierać wybrane strony w trybie pełnoekranowym, wysyłać i odbierać wiadomości i dokonywać połączeń telefonicznych.

Osoby które posiadają konto Citrix, dzięki Webtop będą miały możliwość skorzystania ze zintegrowanej aplikacji Citrix Receiver, która daje bezpieczny i szybki dostęp do wirtualnych pulpitów m.in Windows.

Motorola Lapdock:

Jest niezwykle cienka. Waży tylko 1,1 kg. Posiada 11,6 calowy ekran, klawiaturę, głośniki, baterię która pozwala na 8 godzin pracy. Wystarczy tylko umieścić w niej telefon i cieszyć się mobilnością pracy.

Motorola Lapdock

Stacja Multimedialna HD:

Posiada 3 wejścia USB i jedno HDMI. Można tą stację używać do obsługiwania pulpitu, dzięki możliwości podłączenia monitora za pomocą wejścia HDMI. Klawiaturę i myszkę możemy podłączyć przez USB.

Najważniejsze cechy i specyfikacja telefonu Motorola ATRIX

 • Motorola ATRIX pracuje pod systemem operacyjnych Android 2.3 zodświeżonym intuicyjnym interfejsem;
 • mocniejsza bateria i menadżer danych umożliwia łatwiejsze zarządzanie aplikacjami.
 • Dostęp do ponad 250 000 aplikacji i gier na Android Market
 • 2-rdzeniowy procesor pozwalający na szybkie przeglądanie stron www
 • 1GB pamięci RAM odpowiadający za wielofunkcyjność smartfona m.in.: możliwość otrzymywania i odpisywania na maile w trakcie oglądania filmu.
 • Wyświetlacz HD o wysokiej rozdzielczości obrazu, obsługujący 24-bitowe kolory, ułatwiający korzystanie z telefonu zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz.
 • Kamera do wideo rozmów oraz dodatkowa nagrywająca w jakości HD
 • Wygodny czytnik linii papilarnych do bezpiecznego odblokowywania telefonu, zapewniający dodatkowe zabezpieczenie
 • 48GB pamięci: 16GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia o 32GB dzięki karcie MicroSD
 • 2,4 i 5 GHz Wi-Fi 802.11n umożliwiające nawet o 50 procent szybsze, w porównaniu z innymi smartfonami, pobieranie i wysyłanie danych przez WiFi,
 • Mniej niż 11 mm grubości z ekstra pojemną 1930 mAh baterią, umożliwiającą dłuższe rozmów i dłuższy czas pracy.
 • Dwa mikrofony z systemem redukcji szumów po to, by twój głos był lepiej słyszalny nawet w głośnym otoczeniu
 • Obsługa rejestracji obrazu HD i odtwarzanie większości standardów multimedialnych
blog comments powered by Disqus
Motorola Mobility Polska Sp. z o.o. wprowadza na polski rynek Motorola ATRIX