PODPOWIEDZI:

myPhone 5300 FORTE w ofercie podstawowej Play

myPhone 5300 FORTE w ofercie podstawowej Play

Operator telefonii komórkowej firma Play wprowadziła do swojej oferty telefon komórkowy myPhone 5300 FORTE. Model ten jest niezwykle wytrzymały na trudne warunki atmosferyczne. Telefon będzie dostępny w Play już za złotówkę.

Telefon posiada obudowę która spełnia restrykcyjne wymagania szczelności IP56. Jest ona odporna na pył i chroni przed silnym strumieniem wody. Obudowę wykonano z wysokiej jakości tworzyw sztucznych które posiadają podwyższoną odporność. Jest ona dobrze spasowana dzięki użyciu gumowych uszczelek. Cała obudowa została skręcona przez 8 śrub typu TORX.

myPhone 5300 FORTE

myPhone 5300 FORTE jest telefonem łatwym w obsłudze. Posiada on duże klawisze i czytelny ekran, który zostanie doceniony zwłaszcza przez ludzi z gorszym wzrokiem. Telefon również zadowoli osoby, które szukają telefonu odpornego na ciężkie warunki użytkowania.

myPhone 5300 FORTE

myPhone 5300 FORTE w ofercie Play dostępny jest już od 1 zł we wszystkich taryfach biznesowych, wszystkich taryfach All Inclusive, jak również niektórych taryfach Mixtura.

blog comments powered by Disqus
myPhone 5300 FORTE w ofercie podstawowej Play