PODPOWIEDZI:

Nokia N9 dostępna w sprzedaży, już w tym tygodniu

Nokia N9 dostępna w sprzedaży, już w tym tygodniu

Ruszyła kampania smartfona Nokia N9, który już w tym tygodniu będzie dostępny w sprzedaży. Działania prowadzone będą pod hasłem: „Nokia N9. Show Yourself!” obejmą telewizję, Internet, retail i OOH. Ponadto mieszkańcy pięciu polskich miast będą mogli się osobiście przekonć, jak wygląda i działa nowy model Nokii. W Warszawie, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu - już wkrótce pojawią się interaktywne showroomy z produktami fińskiego producenta

Celem rozpoczynającej się kampanii jest prezentacja i wsparcie sprzedaży smartfonu Nokia N9. Hasło przewodnie działań promocyjnych - Nokia N9. Be yourself! podkreśla wyjątkowość telefonu, ale i jego użytkowników, którzy cenią swoją indywidualność, są aktywni i chcą korzystać z niezwykłych możliwości nowych technologii. Unikalne wzornictwo oraz perfekcyjne wykonanie docenią z pewnością osoby lubiące wyróżniać się z tłumu, ale Nokia N9 to także szeroki wachlarz funkcji.

okia N9 dostępna w

Nokia N9 to zupełnie nowa pozycja w naszej ofercie. Model ten wyróżnia się nie tylko wyglądem, zastosowaniem najnowszych technologii, ale i przełomowym interfejsem użytkownika. Kampania oprócz mediów zasięgowych w dużym stopniu jest zorientowana na prezentację i interakcję z konsumentem. Dzięki showroomom każdy będzie mógł wypróbować N9, poznać całą gamę kompatybilnych akcesoriów Nokia oraz sprawdzić, co oferuje na przykład zastosowana w modelu technologia NFC – mówi Piotr Bubak, Dyrektor Marketingu Nokia Poland.

okia N9 dostępna w

Pierwszy showroom pojawi się w warszawskim Pasażu Wiecha już 24 października i będzie dostępny dla odwiedzających do końca listopada. Kolejne będą pojawiać się w Katowicach przy ulicy Korfantego2 (24.10-06.11), Krakowie przy Galerii Krakowskiej (24.10-06.11), we Wrocławiu na Placu Grunwaldzkim 22 (07.11 – 20.11) oraz w Poznaniu na terenie Starego Browaru (07.11 – 20.11). Każdego dnia w godzinach 11:00 – 22:00 odwiedzający będą mieli możliwość przetestowania smartfonu Nokia N9, głośników Nokia N360 Play oraz stereofonicznych zestawów słuchawkowych Bluetooth Nokia BH-505.

okia N9 dostępna w

Rozpoczynająca się ogólnopolska kampania modelu obejmuje takie nośniki jak telewizja, Internet, retail oraz outdoor. Smartfon Nokia N9 będzie również promowany podczas Fashion Week Poland, który odbędzie się w dniach 26-30 października w Łodzi. Za kreacje kampanii odpowiadają agencje JWT Warszawa oraz Wunderman Polska. Wyborem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Carat. Za projekt i wykonanie showroomów odpowiada agencja GMP.

Cena smartfonu: 2600 PLN

blog comments powered by Disqus
Nokia N9 dostępna w sprzedaży, już w tym tygodniu