PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tablety do 1500 zł w 2019 roku |TOP 5|

Lark przedstawia swoje nowe dwa tablety

Lark przedstawia swoje nowe dwa tablety

Firma Lark, znany producent, który działa na polskim rynku od ponad 7 lat i z powodzeniem konkuruje z różnymi światowymi koncernami, przedstawił swoje dwa nowe tablety: FreeMe 70.3GPS oraz Lark FreeMe 70.4DVBT. Firma Lark oferuje szeroki wachlarz różnych urządzeń multimedialnych takich jak odtwarzacze mp3 i mp4, czytniki ebooków, odtwarzacze DVD Free 2 Go, tunery cyfrowe i wiele innych. Obecnie z powodzeniem również konkuruje z innymi producentami w kategorii tabletów.

Tablet FreeMe 70.4DVBT

Jest to pierwszy na naszym rynku tablet, który wyposażono w tuner telewizji cyfrowej. Dzięki temu urządzenie pozwala odbierać cyfrową telewizję, wszędzie tam gdzie jest dostępny sygnał DVB-T. Moduł ten jest zgodny z polskimi standardami dekodowania obrazu MPEG AVC/H.264 (tzw. MPEG-4). Osoby posiadające tablet FreeMe 70.4DVBT odnajdą w nim wszystkie zalety przenośnego tabletu PC. Tablet pozwala na wygodne przeglądanie internetu, obsługę poczty elektronicznej, oglądanie filmów, słuchanie muzyki, a także granie w różne gry.

Model FreeMe 70.4DVBT jest doskonałym, przenośnym urządzeniem wielofunkcyjnym, które sprawdzi się zarówno w pracy, jak i po godzinach oraz zapewni dostęp do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej.

Lark zadbał jak zwykle o portfele polskich konsumentów wyznaczając cenę docelową modelu na poziomie 599,- zł

LARK

Tablet FreeMe 70.3GPS

Urządzenie zostało wyposażone w moduł GPS, który dzięki temu sprawia, że tablet można używać jako nawigację. Zaletą tego jest fakt posiadania sporego ekranu. Tablet posiada obsługiwaną intuicyjnie aplikację nawigacyjną, która została stworzona specjalnie dla systemu Android. Aplikacja oparta jest o najbardziej aktualną bazę danych geograficznych Navigo (mapa Polski). Doświadczenie firmy Lark w projektowaniu nawigacji zaowocowało nie tylko starannym dopracowaniem tej funkcjonalności, ale także dbałością o wyposażenie dodatkowe, zgodnie z realizowaną polityką "all inclusive": w zestawie FreeMe 70.3 nabywca znajdzie pełny zestaw akcesoriów, w tym ładowarkę sieciową i samochodową oraz uchwyt do montażu tabletu na przedniej szybie.

Nowy tablet oprócz posiadania funkcji GPS, pozwala także na wygodne korzystanie z internetu, poczty, pozwala oglądać filmy, słuchać muzyki oraz grać w gry.

FreeMe 70.3GPS doskonale sprawdza się w pracy, a po godzinach zapewnia relaks i rozrywkę. FreeMe 70.3GPS został zaprojektowany w sposób niezwykle funkcjonalny, a intuicyjna obsługa systemu zapewni nawet początkującym użytkownikom możliwość korzystania z wszystkich dostępnych aplikacji.

Zaletą modelu FreeMe 70.3GPS jest także cena, ustalona na poziomie 599,- zł.

blog comments powered by Disqus
Lark przedstawia swoje nowe dwa tablety