PODPOWIEDZI:
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

Nowy smartfon projektu Porsche Design - BlackBerry P’9981

Nowy smartfon projektu Porsche Design - BlackBerry P’9981

BlackBerry P’9981 to pierwszy smartfon luksusowej marki Porsche Design zaprojektowany we współpracy z RIM, stanowiący połączenie luksusowego wzornictwa z niebywałą funkcjonalnością. Do konstrukcji tego unikatowego urządzenia użyto ekskluzywnych materiałów. Zawiera on kutą ramę ze stali nierdzewnej, obudowę tylną wykończoną ręcznie obciąganą skórą, profilowaną klawiaturę QWERTY oraz krystalicznie wyraźny ekran dotykowy

Smartfon P’9981 od BlackBerry można od razu rozpoznać jako produkt Porsche Design.

P’9981 wyróżnia się specjalnym interfejsem użytkownika Porsche Design oraz aplikacją Wikitude World Browser — przeglądarką tzw. rzeczywistości rozszerzonej (AR). Smartfony te mają również specjalne numery PIN, które umożliwiają łatwe rozpoznawanie innych użytkowników P’9981.

 Porsche Design - BlackBerry P’9

„Porsche Design już od 1972 roku prezentuje przełomowe produkty o charakterystycznym stylu, a smartfon P’9981 od BlackBerry będzie naszym kolejnym produktem-ikoną” — powiedział dr Juergen Gessler, CEO Porsche Design Group. „Szlachetnie czyste i wyróżniające wzornictwo w połączeniu z autentycznymi materiałami i technologią wykonania doskonale pasują do naszego stylu i dopełniają ofertę produktów Porsche Design”.

„Nasza współpraca wynika z podzielanego przez obie strony przekonania, że forma jest jednoznaczna z funkcjonalnością” — powiedział Todd Wood, SVP w dziale Industrial Design firmy Research In Motion. „Porsche Design P’9981 to naprawdę nowoczesny, luksusowy smartfon, który łączy w sobie ponadczasowy styl Porsche Design z niezrównanym doświadczeniem marki BlackBerry w dziedzinie łączności komórkowej”.

 Porsche Design - BlackBerry P’9


Wydajny sprzęt i oprogramowanie

Porsche Design P’9981 jest stworzony z najwyższej klasy elementów sprzętowych, takich jak procesor 1,2 GHz, kamera wideo HD, układ graficzny o wysokiej rozdzielczości z 24-bitową paletą kolorów, a także zaawansowane czujniki umożliwiające korzystanie z nowych aplikacji do rzeczywistości rozszerzonej. Smartfon ten posiada 8 GB wbudowanej pamięci, którą można rozszerzyć do 40 GB przy użyciu karty microSD.

Zastosowany w nowym smartfonie Porsche Design P’9981 system operacyjny BlackBerry 7 zawiera przeglądarkę nowej generacji BlackBerry. Dzięki szybkiemu i płynnemu działaniu należy ona do najlepszych wśród dostępnych na rynku. Smartfon posiada również technologię Liquid Graphics, która umożliwia bardzo precyzyjne sterowanie dotykowe w połączeniu z niezwykle szybką i płynną grafiką.

Porsche Design P’9981 ma wbudowaną łączność NFC (Near Field Communications), która umożliwia korzystanie z wielu nowych, atrakcyjnych funkcji.

Smartfon Porsche Design P’9981 od BlackBerry będzie dostępny w sklepach Porsche Design jeszcze w tym roku.

blog comments powered by Disqus
Nowy smartfon projektu Porsche Design - BlackBerry P’9981