PODPOWIEDZI:

Samsung Galaxy Note dostępny u polskich operatorów

Samsung Galaxy Note dostępny u polskich operatorów

Samsung wprowadza na polski rynek unikalne urządzenie łączące możliwości smartfonu i tabletu – Samsung'a Galaxy Note. Model pojawi się w sprzedaży zarówno u operatorów telefonii komórkowej, jak i na wolnym rynku. Wyposażono go w najwyższej jakości ekran HD Super AMOLED o przekątnej 5.3". Jego gabaryty i wyjątkowa jakość obrazu zapewniają najlepsze wrażenia wizualne i użytkowe

Innowacją w urządzeniu jest wprowadzanie danych nie tylko dotykowo za pomocą palca, ale też poprzez zaawansowany rysik S-Pen – dzięki temu GALAXY Note pozwala tworzyć ale też odbierać więcej i łatwiej, treści. Błyskawiczną i bezproblemową pracę nowego urządzenia gwarantują dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1.4 GHz we współpracy z systemem operacyjnym Google Android 2.3.

galaxy note

S-Pen to narzędzie dla wielbicieli odręcznego wprowadzania danych – rozbudowany moduł rozpoznawania pisma pozwala łatwo i bez dodatkowych czynności przekształcić wprowadzane znaki w cyfrowy zapis. Narzędzie sprawdzi się również w przypadku bardziej artystycznego wykorzystania GALAXY Note – odpowiednia czułość pozwala swobodnie tworzyć szkice i rysunki.

Pojawieniu się na rynku GALAXY Note towarzyszy premiera nowej kategorii aplikacji w Samsung Apps „S Choice”, pozwalających cieszyć się możliwościami nowego sposobu wprowadzania danych. OmniSketch i Zen Brush to aplikacje oferujące szereg dodatkowych opcji przy szkicowaniu i rysowaniu na GALAXY Note.

galaxy note

Rozdzielczość i rozmiar ekranu GALAXY Note zapewniają komfortowe korzystanie z e-booków, prezentacji PowerPoint oraz znacznie usprawniają przeglądanie stron internetowych, redukując potrzebę przewijania, czy powiększania obrazu. 5,3 cala to obecnie największy rozmiar podstawowego urządzenia mobilnego, jednak grubość zaledwie 9,6 mm pozwala łatwo zmieścić urządzenie w kieszeni marynarki czy damskiej torebce.

Sugerowana cena producenta GALAXY Note na polskim rynku to 2599 zł brutto.

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy Note dostępny u polskich operatorów