PODPOWIEDZI:

Nowy GPS Mio unika korków (za 399 zł)

Nowy GPS Mio unika korków (za 399 zł)

Firma Mio Technology wprowadziła do sprzedaży nawigację, która została wyposażona w Traffic Message Channel (TMC). System ten informuje o różnych występujących utrudnieniach na drodze. Nawigacja Mio Spirit 485 oferuje tą usługę za darmo na obszarze całej Polski. Cena sugerowana nawigacji to tylko 399 złoty, co czyni ją jedną z tańszych nawigacji na rynku.

Mio Spirit 485 to najnowsza nawigacja z linii produktów Mio Spirit 2011. TMC (Traffic Message Channel) to system który znajduje się w nawigacji Mio. Pozwala on unikać korków i różnych innych utrudnień na drodze. Rozwiązanie to poprzez zakodowane fale FM przesyła do nawigacji aktualne informacje, które są istotne dla ruchu drogowego. Dzięki takim informacjom urządzenie pozwala wytyczyć trasę, która ominie różne utrudnienia jak korki i wypadki.

Warto zauważyć, że usługa TMC, do tej pory znajdowała się w urządzeniach z wyższej półki cenowej. Dzięki nowej nawigacji od Mio więcej kierowców będzie mogło bezpiecznie podróżować posiadając pełniejszą informację o utrudnieniach na drogach.

Mio Spirit 485

Inteligentne funkcje SmartRoutes

Mio Spirit 485 oferuje również technologię SmartRoutes która działa w oparciu o trzy rozwiązania

- inteligentne wyznaczanie trasy - wykorzystuje historyczne dane które są pobierane od milionów kierowców i za ich pomocą oferuje kierowcy optymalną trasę dojazdu do celu
- wybór trasy - pozwala na wygodny podgląd każdej drogi na mapie
- funkcja LearnMe Pro - zapamiętuje styl jazdy kierowcy jak np: typ trasy jaką najczęściej wybiera, prędkość, zakręty. W miarę upływu czasu nawigacja koryguje także szacowany czas dotarcia do celu podróży.

Darmowa aktualizacja map

Mio Spirit 485 jak inne urządzenia z tej serii oferuje bezpłatną aktualizację mapy przez okres dwóch lat. To ważna wiadomość, kiedy weźmiemy pod uwagę ciągle rozbudowującą się sieć dróg w naszym kraju. Dla tych, którzy stosunkowo rzadko wyjeżdżają poza Polskę  istnieje możliwość możliwość wypożyczenia – za niewielką opłatą – map innych krajów, które nie zostały zamieszczone w urządzeniu. Mapy można wypożyczyć na 3, 7 lub 30 dni. Już od 5 euro.

Dodatkowe funkcjonalności

W nawigacji znajdziemy także takie rozwiązania jak: podgląd skrzyżowań w 3D, asystent pasa ruchu, funkcja tex to speech i symulacja jazdy tunelem. Użytkownicy Spirit 485 mogą też korzystać z asystenta parkowania, który automatycznie wyświetla listę dostępnych parkingów, gdy pojazd znajduje się kilometr od celu. Urządzenia dostępne są u wybranych partnerów Mio Technology.

blog comments powered by Disqus
Nowy GPS Mio unika korków (za 399 zł)