PODPOWIEDZI:
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Nowy wydajny tablet biznesowy od ASUSa - Eee Slate B121

Nowy wydajny tablet biznesowy od ASUSa - Eee Slate B121

Asus powiększa swoją serię tabletów o nowy model. ASUS Eee Slate B121 jest najmocniejszym tego typu urządzeniem dostępnym na rynku. Tablet ten sprawdza się doskonale jako narzędzie biznesowe. Zresztą model ten został specjalnie utworzony z myślą o ludziach biznesu i ich małych firm, działów finansowych, bankowości, edukacji i wielu innych.

ASUS Eee Slate B121 to tablet który został wyposażony w procesor Intel Core i5 oraz system Windows 7 Professional. Dzięki dobremu procesorowi tablet ten pozwala uruchomić wiele aplikacji bez żadnego zawieszenia.

Microsoft z radością kontynuuje współpracę z firmą ASUS. Nowa seria tabletów biznesowych Eee Slate PC zapewnia wydajność, bezpieczeństwo i mobilność pracy w dobrze znanym użytkownikom środowisku Windows, czyli wszystko to, czego oczekują klienci biznesowi” – powiedział Nick Parker, wiceprezes do spraw globalnej sprzedaży produktów OEM Microsoft.

Eee Slate B121

Nowy Eee Slate B121 został wyposażony w zabezpieczenia w postaci technologii Trusted Platform Module (TPM). Użytkownicy tabletu otrzymają ponadto dostęp do nieograniczonej przestrzeni dyskowej w usłudze ASUS WebStorage na okres jednego roku.

Wydajność

Dzięki nowemu procesorowi Intel Core i5, tablet pozwala wykonywać wiele zadań w jednym czasie. Dodatkowo zastosowany dysk SSD powiększa jeszcze wydajność urządzenia. Zastosowanie systemu Windows 7 Professional pozwala obsługiwać standardowe wersje oprogramowania dla PC

Bezpieczeństwo

W tablecie zastosowano technologię Trusted Platform Module. Dzięki temu użytkownicy będą pewni, że ich dane są bezpieczne. Technologia ta zabezpiecza dane poufne poprzez szyfrowanie plików. Zwiększa to ochronę przed atakami ze strony hakerów, którzy chcą przechwycić hasła i klucze szyfrujące do danych.

Ekran tabletu Asus posiada szkło Gorilla Glass przez co jest on wyjątkowo odporny na uszkodzenia, zarysowania. Pozwala też na łatwe czyszczenie ekranu. Panel został wzmocniony w procesie wymiany jonowej, który wytwarza specjalną warstwę na powierzchni szkła. Taki „pancerz” zapobiega powstawaniu uszkodzeń i skaz.

Obsługa i funkcjonalności

Tablet Eee Slate B121 jest urządzeniem które można obsługiwać za pomocą rysiku lub klawiatury zewnętrznej Bluetooth. Dzięki czułemu ekranowi multitouch użytkownicy mogą razem pracować nad prezentacjami czy projektami. Rysik Wacom zapewnia wyjątkową precyzję, kontrolę i funkcję rozpoznawania stopnia nacisku. Stanowi to więc bardzo dobre rozwiązanie dla osób tworzących na tablecie rysunki i projekty.

Eee Slate B121

Tablet posiada ekran LED o przekątnej 12,1 cala oraz rozdzielczości 1280x800. Zapewnia on wysoką jakość obrazu nawet na słońcu. 178-stopniowy kąt widzenia ułatwia udostępnianie danych i prezentacji współpracownikom, bez względu na to jak obracane lub przechylane jest urządzenie.

ASUS Eee Slate B121 został wyposażony w gniazdo HDMI, które pozwala na łatwe podłączenie tabletu do zewnętrznego monitora. Produkt obsługuje technologię Flash. W nowym tablecie ASUS zainstalowano kamerę o rozdzielczości 2.0 megapiksela pozwalającej na prowadzenie rozmów i wideokonferencji. Każdy zakupiony egzemplarz Eee Slate B121 posiada bezpłatny roczny dostęp do usługi ASUS WebStorage.

blog comments powered by Disqus
Nowy wydajny tablet biznesowy od ASUSa - Eee Slate B121