PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Luksusowe Lodówki Side by Side |TOP 7|

Odtwarzacz muzyczny IRIVER E40 – compact music player

Odtwarzacz muzyczny IRIVER E40 – compact music player

IRiver E40 to nowy odtwarzacz plików muzycznych, który jest następcą nagradzanego modelu iRiver E30. Odtwarzacz obsługuje pliki FLAC, MP3, Vorbis. Producent poczynił kilka zmian w porównaniu z poprzednikiem, tak aby produkt stał się jeszcze bardziej dopracowany. Zadbano głównie o to, żeby polepszyć wrażenia wizualno dotykowe i zmienić software.

Model E40 jest produktem cieńszym z większym ekranem LCD (2 cale). Odtwarzacz ma opływowy materiał, który wykonany został ze specjalnego plastiki, odpornego na zarysowania i pęknięcia spowodowane upadkiem czy dużym naciskiem.

IRIVER E40

W odtwarzaczu zaszły zmiany softwarowe. Pierwsze co się rzuca na oczy to nowe menu, które uprzyjemnia nawigację. Nawigacja staje się banalna i odbywa się przez dotykowy panel umieszczony w obudowie. Znajdowanie najważniejszych funkcji jest teraz dużo szybsze, dzięki dostępowi do podstawowych funkcji z każdego miejsca menu. Producent poszedł dużo dalej tak aby użytkownik mógł korzystać z gromadzonych na playerze plików muzycznych w sposób dla siebie najbardziej wygodny. Teraz możemy łatwo zobaczyć co będzie jako następne odtwarzane i co było już wcześniej. Możemy łatwo tworzyć teraz własne playlisty on the fly, tak żeby konieczność podłączenia urządzenia do PC wiązała się jedynie ze skopiowaniem nowych rzeczy.

IRIVER E40

W produkcie poprawiono także jakość audio oraz dyktafon. Dodano jednocześnie około 40 ustawień EQ dla wygody użītkownika. Można również tworzyć własne ustawienia EQ ale te które już są dostępne w pełni powinny zaspokoić większość słuchaczy. IRiver E40 podobnie jak poprzedni model posiada imponujący czas działania, który wynosi 52 godziny ciągłego odtwarzania muzyki. Model będzie dostępny w Polsce już w listopadzie w białej, czarnej i różowej wersji kolorystycznej.

Cena za model z pamięcią 4Gb to 269zl, natomiast za model z pamięcią 8GB –339zl.

blog comments powered by Disqus
Odtwarzacz muzyczny IRIVER E40 – compact music player