PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
5 cech, które powinna posiadać dobra lodówka

BlueAnt Interphone F4, czyli zestaw Bluetooth dla motocyklistów

BlueAnt Interphone F4, czyli zestaw Bluetooth dla motocyklistów

Amerykańska firma BlueAnt zaprezentowała nowy zestaw Bluetooth dla motocyklistów. Funkcjonalność Interphone F4 wykracza poza to, co dają proste bezprzewodowe słuchawki, może on bowiem służyć także do komunikacji z innymi osobami używającymi F4 w promieniu do 500 metrów. Mocowany do kasku dowolnego typu główny moduł urządzenia jest wodoodporny i działa do prędkości 180 km/h.

Zestaw jest zgodny z Bluetooth 2.1 i obsługuje profile AVRCP oraz A2DP. Pozwala to na komfortowe słuchanie muzyki i wykonywanie połączeń telefonicznych. Odbiór przychodzącej rozmowy odbywa się po wypowiedzeniu słowa „hello”; także wybieranie numeru może być zrealizowane głosowo – o ile tylko obsługuje je telefon. Sercem Interphone F4 jest procesor DSP, który służy m.in. do rozpoznawania mowy, redukcji szumów i automatycznego doboru głośności w zależności od prędkości podróżowania.

BlueAnt Interphone F4

Urządzenie może podłączone bezpośrednio do dwóch telefonów (technologia multipoint) i być używane z zestawami GPS, które potrafią wysyłać komunikaty głosowe przez Bluetooth. Duże przyciski pozwalają na obsługę w rękawicach. Zastosowany w F4 akumulator umożliwia do 10 godzin ciągłej pracy i do 700 godzin czuwania.

BlueAnt Interphone F4

BlueAnt Interphone F4 waży 83 g i ma rozmiary 90 x 46 x 20 mm, a można je kupić za 225 dolarów z dwuletnią gwarancją producenta.

blog comments powered by Disqus
BlueAnt Interphone F4, czyli zestaw Bluetooth dla motocyklistów