PODPOWIEDZI:

Sony Tablet S teraz z modemem 3G

Sony Tablet S teraz z modemem 3G

Jeszcze w listopadzie tego roku, będziemy mogli kupić nową wersję tabletu Sony z wbudowanym modemem 3G. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownicy będą mieli bezpośredni dostęp do wszystkich informacji oraz będą mogli przesyłać dane bez konieczności połączenia się z siecią poprzez Wi-Fi. Aby korzystać z 3G wystarczy karta SIM dowolnego z operatorów oraz plan taryfowy, który umożliwia transmisję.

Dzięki transmisji 3G zakupy mogą stać się łatwiejsze. Jeżeli nie jesteśmy zdecydowani i szukamy porady, w każdej chwili możemy ją uzyskać przez tablet Sony S. Możemy np. zrobić zdjęcie tabletem i je wysłać do przyjaciela, możemy pokazać zdjęcie dzięki funkcji "udostępnij", która umożliwia automatyczne połączenie się ze skrzynką mailową lub skorzystać z komunikatora.

Sony Tablet S z modemem 3G to doskonałe narzędzie nawigacyjne. Dzięki niemu, kiedy jedziemy samochodem nie zgubimy się dzięki aplikacji Google Maps.

Technologia

Sony Tablet S to produkt zaprojektowany specjalnie z myślą o komforcie użytkowania. Tablet wyposażono w system operacyjny Android. Produkt obsługuje technologię Flash, a także zapewnia bezproblemowe odtwarzanie filmów w rozdzielczości 720 p i wyżej. Sony Tablet S rozpoznaje dyski zewnętrze między którymi można transferować pliki. Tablet wspiera także USP i karty pamięci.

Sony Tablet S

Multimedialne centrum rozrywki

Dzięki tabletowi Sony, możemy uczynić go osobistym centrum rozrywki multimedialnej. Tablet może służyć jako urządzenie do sterowania. Wykorzystując port podczerwieni, urządzenie pełni funkcję pilota, kontrolującego pracę sprzętów audiowizualnych. Dzięki temu możemy sterować telewizorem, regulować głośność, czy zmieniać kanały. Nowatorskim rozwiązaniem w urządzeniu jest możliwość grania w gry z konsoli PlayStation 1. Na ekranie wyświetla się wówczas grafika gry i sterujące przyciski.

Unikalny kształt

To co wyróżnia Sony Tablet S od innych urządzeń jest jego niesamowite wzornictwo. Produkt posiada ekran LCD o przekątnej 9,4 cala. Waga urządzenia to 598 gramów. Za sprawą antypoślizgowej obudowy, z przesuniętym środkiem ciężkości, uchwyt jest poręczny oraz daje poczucie stabilności i lekkości. Przekłada się to na komfort 
w trakcie wielogodzinnej pracy czy rozrywki.

blog comments powered by Disqus
Sony Tablet S teraz z modemem 3G