PODPOWIEDZI:

Bezterminowa Aktualizacja Map od Mio

Bezterminowa Aktualizacja Map od Mio

Mio Technology, znany producent nawigacji samochodowych, wprowadza specjalną ofertę. Od teraz urządzenia z serii Spirit 680, 685 i 687 będą dostępne w wersji Lifetime Map Update (LMU) – z możliwością bezterminowej aktualizacji map. Różnica cenowa między LMU a standardową nawigacją zaczyna się od 40 złotych. Usługa bezterminowej aktualizacji map jest rzadkością na naszym rynku. Nieznacznie wyższa cena w produktach z bezterminową aktualizacją map czyni je niezwykle atrakcyjnymi.

Zawsze aktualne mapy, informacje o utrudnieniach na żywo

Lifetime Map Update jest dostępna dla modeli: Spirit 680, 685 i 687. Warto przy tym wspomnieć, że dwa z trzech wymienionych modeli (Spirit 685 oraz 687) posiadają dodatkowo funkcję bezpłatnego informowania o aktualnych utrudnieniach na trasie (TMC). Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, zwłaszcza dlatego, że obecnie sieć drogowa w naszym kraju bardzo się rozwija.

Rejestracja produktu

Aby aktywować usługę LMU, musimy się zarejestrować w ciągu 30 dni od daty zakupu urządzenia na stronie www.mio.com/lifetimemaps. Klucz aktywacyjny pojawi się po przejściu kilku prostych kroków. Na podany przy rejestracji adres e-mail będą przychodzić informacje na temat aktualizacji map. Aktualizacje będą dostępne tak długo, jak firma Mio będzie udzielała obsługi technicznej dla danego produktu, bądź do momentu, kiedy producent map zaprzestanie ich aktualizacji.

Najlepsze nawigacje samochodowe >>>

mio

TMC

Traffic Message Channel (TMC), jest to funkcja, wysyłająca informacje do urządzenia o wypadkach, robotach drogowych i korkach. Jeśli na pokonywanej przez nas trasie znajdzie się jakaś przeszkoda, urządzenie wytyczy nową trasę. TMC w modelach Spirit 685 i 687 jest bezpłatne i działa na terenie Polski.

Precyzyjna nawigacja przez całe życie

Bezterminowa aktualizacja map to nie jedyny powód dla którego warto kupić nawigację Mio. Nawigacje serii Spirit 600 posiadają usługę SmartRoutes. Pozwala ona dopasowywać trasę do natężenia ruchu. Elementami Smart Routes są trzy rozwiązania:

  • inteligentne wyznaczanie trasy - na podstawie danych historycznych, które są pobierane od kierowców na całym świecie
  • wybór trasy - pozwala wygodnie podglądać alternatywne trasy dojazdu na mapie
  • funkcja LearnMe Pro - pozwala ona monitorować styl jazdy kierowcy jak np. typ trasy którą najczęściej wybiera, prędkość, zakręty itp.

Dostępność urządzeń

Na terenie polski usługą bezterminowej aktualizacji map objęte będą nowe urządzenia Mio: Spirit 680, Spirit 685 i Spirit 687. Produkty będą dostępne u wybranych partnerów Mio Technology.

blog comments powered by Disqus
Bezterminowa Aktualizacja Map od Mio