PODPOWIEDZI:

11 listopada Orange zaoferuje iPhone’a 4S w Polsce

11 listopada Orange zaoferuje iPhone’a 4S w Polsce

Firma Orange poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty telefonu komórkowego iPhone 4S. Już od 11 listopada wszyscy klienci Orange będą go mogli kupić w salonie. Telefon będzie można nabyć m.in w planie taryfowym "Pantera II Orange" z 24 miesięczną umową od 939 zł za model 16 GB oraz 799 zł za 32 GB i 1259 zł za wersję 64GB. Dodatkowo już za 479 zł będzie można nabyć 8 gigabajtową wersję iPhona 4.

iPhone 4S jest najnowszym i zarazem najlepszym telefonem z rodziny Apple. Posiada on dużo niesamowitych funkcji, zaś dwurdzeniowy procesor A5 gwarantuje niezwykle wysoką wydajność i duże możliwości graficzne. Kamery w telefonie posiadają zaawansowaną optykę. Aparat pozwala na nagrywanie filmow w jakości Full HD 1080p. Premiera telefonu 4S zbiega się z premierą uaktualnionego systemu operacyjnego na te urządzenia mobilne iOS5. System wprowadza ponad 200 nowych funkcji. Daje on także dostęp do iCloud. Dzięki temu wszystkie pliku możemy zapisywać w "chmurze".

iPhone 4S

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy po raz kolejny zaproponować naszym klientom iPhone’a najnowszej generacji", powiedział Mariusz Gaca, prezes PTK Centertel i Dyrektor Wykonawczy Grupy TP ds. Sprzedaży i Obsługi Klientów. "By zapewnić naszym klientom możliwość pełnego wykorzystania tego urządzenia, przygotowaliśmy szereg różnych planów taryfowych, które mogą wybrać kupując iPhone’a w Orange."

Klienci Orange będą mogli kupić iPhone’a 4S w sklepie internetowym na www.orange.pl począwszy od piątku, 11 listopada. Od 12 listopada będzie on także dostępny w wybranych salonach sprzedaży Orange.

Szczegóły cenowe oferty z iPhone’m 4S, dostępnej w Salonach Sprzedaży Orange z wybranymi planami taryfowymi Pantera II w Orange i umową na 24 miesiące (ceny z VAT):

iphone cennik w orange

blog comments powered by Disqus
11 listopada Orange zaoferuje iPhone’a 4S w Polsce