PODPOWIEDZI:
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

myPhone 6500 METRO - solidny i elegancki Dual-SIM

myPhone 6500 METRO - solidny i elegancki Dual-SIM

6500 METRO to najnowszy model polskiego producenta telefonów, firmy myPhone. Telefon pozwala na obsługę dwóch numerów telefonów w jednym urządzeniu, co dla wielu użytkowników będzie dużym udogodnieniem. Dwie karty SIM - różnych operatorów są najprostszym sposobem na polepszenie zasięgu GSM. Dopełniające się plany taryfowe pozwalają oszczędzać na połączeniach wychodzących, a dwa numery są doskonałym sposobem pogodzenia życia zawodowego z prywatnym. Po co nosić dwa telefony, gdy wystarczy nam jeden myPhone 6500 METRO?

METRO posiada estetyczną obudowę, zaprojektowaną wg najnowszych trendów wzorniczych i wykonaną z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Głośnik ukryty został za czarnym metalowym grillem z tyłu obudowy, co jest oryginalnym wyróżnikiem tego telefonu.

myPhone 6500 METRO

myPhone 6500 METRO z powodzeniem spełnia wymagania stawiane telefonom multimedialnym.
Wyposażony został w wyświetlacz o przekątnej 2,4", o podwyższonym kontraście. Intuicyjne w obsłudze odtwarzacze audio i video najlepiej wykorzystają potencjał drzemiący w 8GB pamięci microSD - bo taką kartę możemy z powodzeniem użyć w telefonie. Standardowe gniazdo słuchawkowe mini-jack pozwala podłączyć praktycznie każde słuchawki. Model 6500 posiada też aparat cyfrowy z matrycą 2mpx, umożliwiającą robienie zdjęć o rozdzielczości ekstrapolowanej do 3,2 miliona pikseli.
Funkcjonalność dopełniają m.in.: Bluetooth, radio FM z możliwością nagrywania, organizer, edytor zdjęć i kompozytor melodii.

myPhone 6500 METRO

MyPhone 6500 METRO to niezastąpione narzędzie pracy dla dwuetatowego specjalisty, to asystent właściciela małej firmy, czy wół roboczy dla zapracowanego przedstawiciela handlowego. Sprawdzi się idealnie jako telefon do codziennej intensywnej pracy, jednak po godzinach pozwoli zrelaksować się przy dobrej muzyce, czy dźwiękach ulubionej audycji radiowej.

myPhone 6500 METRO objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta, w systemie door-to-door. Sugerowana cena detaliczna oraz szczegółowe dane techniczne podane zostaną w osobnym komunikacie w dniu premiery. Planowana data premiery - 15 listopada 2011 r.

blog comments powered by Disqus
myPhone 6500 METRO - solidny i elegancki Dual-SIM