PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon do 700 zł? [Październik 2019]

Pierwszy SmartWatch Asus Na Targach IFA 2014

Pierwszy SmartWatch Asus Na Targach IFA 2014

Targi IFA 2014 to znakomita okazja do zaprezentowania swoich najnowszych urządzeń. firma Asus nie traci czasu i pokazuje ciekawe produkty. Jednym z nich jest smartwatch ASUS ZenWatch, który jest jednocześnie pierwszym takim urządzeniem w ofercie firmy.

ASUS ZenWatch przyciąga uwagę swoim eleganckim wyglądem i solidną konstrukcją. Świetnie prezentuje się zakrzywiona powierzchnia szklanej osłony komponująca się z linią nadgarstka.

ASUS ZenWatch posiada znakomity, bardzo intuicyjny interfejs ASUS ZenUI. Jest dzięki niemu łatwy w użytkowania i będzie idealnym towarzyszem naszego smartfona.

ASUS ZenWatch 3

Dużym plusem są liczne czujniki, które pozwolą prowadzić nam zdrowszy tryb życia czy pomogą w treningu. Zegarek monitoruje wiele parametrów, np. puls, liczbę kroków czy poziom naszego zestresowania. Dzięki temu może być naszym menadżerem zdrowego trybu życia.

Komfort noszenia zegarka jest naprawdę ogromny. Pasek z miękkiej, szytej skóry zapewnia wygodę przez cały dzień, tak samo jak zacisk, który ułatwia zakładanie i zdejmowanie urządzenia. Atutem są uniwersalne wymiary, które dopasują się do naszego nadgarstka.

ASUS ZenWatch 2

Kompatybilność zegarka względem telefonów odnosi się do systemu Android 4.3 lub wyżej. Zegarek wyświetli więc informacje o przychodzących połączeniach, odebranych wiadomościach, powiadomieniach i inne ważne dane, bez konieczności spoglądania na telefon.

Smartwatch posiada również masę przydatnych funkcji. Zarządzanie terminarzem, konfigurowanie tarczy zegarka, przypomnienia, funkcja odblokowywania telefonu, obraz z kamerki w smartfonie bezpośrednio na ekranie urządzenia, łatwe wyciszanie połączeń czy tryb pilota, to tylko niektóre z nich.

ASUS ZenWatch

ASUS ZenWatch specyfikacja:

Procesor Qualcomm Snapdragon 400 z 1.2GHz CPU

System operacyjny Android Wear

Pamięć 512MB RAM, 4GB EMMC

Wyświetlacz dotykowy AMOLED 1,63”, 320 x 320, 278 ppi

Osłona obiektywu 2.5D Corning Gorilla Glass 3

Sensor 9-osiowy, Bio sensor

Bluetooth Bluetooth 4.0

USB Micro USB

Audio Wbudowany mikrofon

Bateria Litowo-polimerowa 1.4Wh

Wodoodporność IP55

Dostępne kolory Silver i Golden Rouge z brązowym paskiem

Rozmiar 50,6 x 39,8 x 7,9-9,4 mm

Waga ZenWatch: 50 g, pasek: 25 g

Materiał wideo promujący urządzenie:

blog comments powered by Disqus
Pierwszy SmartWatch Asus Na Targach IFA 2014