PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Słuchawek dla graczy do 300 zł

Steelseries prezentuje sprzęt dla fanów COUNTER-STRIKE: GLOBAL OFFENSIVE oraz DOTA 2

  • Dodano: 6 lat, 10 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Steelseries prezentuje sprzęt dla fanów COUNTER-STRIKE: GLOBAL OFFENSIVE oraz DOTA 2

SteelSeries, renomowany producent sprzętu dla graczy, zaprezentował nowe serie produktów, stworzone we współpracy z autorami dwóch niecierpliwie oczekiwanych gier firmy Valve Corporation: Counter-Strike: Global Offensive oraz Dota 2. W ich skład weszły słuchawki z mikrofonem SteelSeries Siberia v2, myszy SteelSeries Kana Gaming Mouse oraz maty pod mysz SteelSeries QcK - wszystkie ozdobione motywami z gier Valve.

Podstawowym elementem zestawu SteelSeries Dota 2 Limited Edition Mouse Bundle jest mysz optyczna z sześcioma przyciskami, wyróżniająca się czarną, matową obudową z czerwonym logo Dota 2 - urządzenie stworzono we współpracy z czołowymi e-sportowcami, w tym m.in. zawodnikami wielokrotnie tryumfującego w Dota zespołu Natus Vincere. Zestaw uzupełniają m.in. mata pod mysz SteelSeries QcK Mini oraz unikalny przedmiot z gry Dota 2.

"Współpracowaliśmy z czołowymi drużynami, które grają i wygrywają w turniejach Counter-Strike oraz Dota. Dzięki nim udało nam się określić i udoskonalić kluczowe cechy oraz technologie sprzętu dla graczy - tak, by mogli grać wygodniej i skuteczniej. Wybraliśmy i doprowadziliśmy do perfekcji idealnie skomponowane zestawy produktów - cieszymy się niezmiernie, że będziemy mogli wprowadzić je na rynek razem z grami" - powiedział Kim Rom szef marketingu SteelSeries.

Słuchawki SteelSeries Siberia v2 Counter-Strike: Global Offensive Headset

Czysty, wyraźny dźwięk i doskonała komunikacja to elementy rozgrywki, które w przypadku Counter-Strike'a mogą zdecydować o porażce lub zwycięstwie drużyny. Słuchawki z mikrofonem SteelSeries Siberia v2 Counter-Strike: Global Offensive Headset wyposażono w miękkie, pokryte skórą nauszniki, które wzorowo tłumią zewnętrzne dźwięki. Miękki pałąk i przemyślana konstrukcja sprawiają, że urządzenie jest lekkie i wygodne, zaś wzór na obudowie - z elementami kamuflażu - doskonale pasuje do charakteru i oprawy graficznej gry. 50-milimetrowe głośniki generują znakomity dźwięk, zaś wysuwany wielokierunkowy mikrofon gwarantuje sprawne przekazywanie komend i wskazówek. Cenę SteelSeries Siberia v2 Counter-Strike: Global Offensive Headset ustalono na 99,99 euro.

Urządzenie wyposażone jest również w - umieszczony na kablu pilot umożliwiający regulację głośności i włączanie/wyłączanie mikrofonu, - pokryty gumą kabel o długości 3 m, ze złączami 3,5mm.

dota2 family

Mysz SteelSeries Kana Counter-Strike: Global Offensive Mouse oraz mata QcK

Mysz SteelSeries Kana Counter-Strike: Global Offensive Gaming Mouse przeznaczona jest zarówno dla lewo-, jak i praworęcznych graczy. Wyposażono ją w sześć przycisków, z których dwa wyróżniają się zwiększoną powierzchnią - tak, by gracz miał ułatwiony dostęp do najczęściej wykorzystywanych poleceń. Zastosowany w urządzeniu sensor optyczny charakteryzuje się rozdzielczością w zakresie 1,600 - 3,200 DCPI. Urządzenie jest oczywiście w pełni kompatybilne z oprogramowaniem SteelSeries Engine, które umożliwia precyzyjne konfigurowanie ustawień myszy oraz definiowanie dowolnej liczby profili. Obudowa pokryta jest materiałem o matowym wykończeniu i ozdobiona motywem kamuflażu oraz charakterystycznym logo Counter-Strike: Global Offensive. Rolka jest podświetlona (użytkownik może wybierać spośród 4 poziomów podświetlenia), zaś obok niej umieszczono przycisk do zmiany ustawień CPI. Cenę SteelSeries Kana Counter-Strike: Global Offensive Mouse ustalono na 59,99 euro.

Urządzenie wyposażone jest również w: - duże ślizgacze wykonane z materiału UPE (zapewniającego płynne, jednostajne przesuwanie), - dwumetrowy, podwójnie opleciony nylonem kabel.

Mata pod mysz SteelSeries Counter-Strike: Global Offensive QcK Mousepad od dołu pokryta jest gumowanym materiałem (co gwarantuje stabilną pozycję na stole czy biurku), zaś od góry - specjalną tkaniną zapewniająca idealny poślizg myszy. Ozdobiono ją logotypem z gry Counter-Strike: Global Offensive. Cenę ustalono na 14,99 euro

Zestaw SteelSeries Kana Dota 2 Edition Bundle

Wchodzącą w skład zestawu mysz docenią zarówno prawo-, jak i leworęczni gracze. Sześć w pełni programowalnych przycisków można błyskawicznie skonfigurować za pomocą oprogramowania SteelSeries Engine. W urządzeniu zastosowano sensor optyczny o rozdzielczości 1,600 - 3,200 DCPI. Obudowa wyróżnia się czarnym, matowym wykończeniem z czerwonym logo Dota 2 i podświetloną rolką (dostępne są cztery poziomy intensywności pulsowania). Powiększone ślizgacze z UPE zapewniają idealny poślizg, zaś wygodne podłączenie do komputera - dwumetrowy, pokryty podwójnym nylonowym oplotem, kabel.

Cenę zestawu SteelSeries Kana Dota 2 Edition Bundle ustalono na 64,99 euro - oprócz myszy w jego skład wejdą: - podkładka SteelSeries QcK Mini z logo Dota 2 - pełna wersja gry oraz unikalny przedmiot - Kantusa the Script Sword.

Produkty stworzone przez SteelSeries wspólnie z twórcami gier Counter-Strike: Global Offensive oraz Dota 2 trafią na rynek w bieżącym roku, wraz z premierami owych gier.

blog comments powered by Disqus
Steelseries prezentuje sprzęt dla fanów COUNTER-STRIKE: GLOBAL OFFENSIVE oraz DOTA 2
Autor: Łukasz