PODPOWIEDZI:

Nowe płyty gazowe w ofercie firmy Samsung

Szybki spis treści:
Nowe płyty gazowe w ofercie firmy Samsung

Firma Samsung poszerzyła swoją ofertę sprzętu do kuchni o trzy nowe płyty gazowe. Modele zaproponowane przez Samsunga stanowią produkty wygodne w użytkowaniu i bezpieczne. Nowe płyty gazowe gwarantują większą przestrzeń do gotowania, dzięki wygodnemu ułożeniu palników.

Model GN7A2IFXD posiada 5 palników. Płyta ma szerokość 75 cm. Palnik główny znajduje się po lewej stronie. Dzięki temu otrzymano większą przestrzeń na pozostałe naczynia. Obok zostały umiejscowione dwa średnie palniki oraz jeden z tak zwaną potrójną koroną. Zapewnia ona maksimum ciepła i pozwala na szybsze podgrzewanie. Prawy palnik znajdujący się z tyłu, ze względu na dużą odległość od palnika głównego, pozwala przygotować potrawę w dużym naczyniu w tym samym czasie. W przeciwieństwie do ustawienia centralnego, taki układ daje większy komfort podczas przygotowywania dań. Płyta wyposażona jest również w specjalną nakładkę na wok, która będzie bardzo przydatna dla miłośników kuchni azjatyckiej.

samsung

Pewność bezpieczeństwa

Płyty Samsung GN642FDXD i GN641FDXD wykonane zostały ze stali nierdzewnej. Produkty posiadają 4 palniki, które zostały ułożone w karo. Pierwszy z nich posiada ruszty żeliwne, drugi emaliowane. Wszystkie modele mają zapalarkę w pokrętle oraz zabezpieczenie przeciwwypływowe w postaci czujnika, który automatycznie odcina dopływ gazu w przypadku wykrycia nieszczelności.

samsung

Sugerowane ceny detaliczne:

  • Model GN7A2IFXD – 1 499 zł
  • Model GN642FDXD – 999 zł
  • Model GN641FDXD – 799 zł
blog comments powered by Disqus
Nowe płyty gazowe w ofercie firmy Samsung