PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Odkurzacza Pionowego SEBO Felix 1 Premium

Diva wchodzi na salony

Diva wchodzi na salony

Hoover wprowadził do swojej oferty odkurzacz Diva 1126. Jest to sprzęt który zadowoli wszystkie osoby, które lubią elegancję i szyk w trakcie sprzątania. Odkurzacz wyróżnia się niezwykle smukłą sylwetką. Oprócz tego zastosowano tutaj różne ciekawe ergonomiczne rozwiązania techniczne, które zapewnią wygodne użytkowanie.

Hoover Diva 1126 jest to odkurzacz pionowy. Dzięki temu unikniemy obijania odkurzacza o meble i ściany. Górna część obudowy produktu posiada pokrętło do regulacji siły pracy. Obok niego, na wysokości rąk, znajduje się wygodny uchwyt. Takie rozwiązanie pozwana na wygodne sterowanie odkurzaczem, bez konieczności ciągłego pochylania się. Ciekawostką jest funkcja parkowania. Pozwala ona pozostawić odkurzacz w pionowej pozycji, a ten bez problemu będzie stał bez żadnego podpierania. Odkurzacz ma opływowe kształty i ciekawą obudowę w ciemnych tonacjach z elementami czerni, szarości i czerwieni.

diva

Hoover Diva 1126 posiada bogate wyposażenie. Odkurzacz posiada 3 szczotki wśród nich znajduje się turboszczotka, która służy do wyczesywania sierści zwierząt z dywanów. Oprócz tego mamy tutaj szczotkę do parkietów oraz szczotkę uniwersalną, która posiada specjalną nakładkę do polerowania podłóg twardych. Dodatkowo na wyposażeniu znajduje się końcówka szczelinowa w wersji dłuższej i krótszej. Elastyczny wąż umieszczony został w części górnej odkurzacza, pod uchwytem. Można go wypiąć, dołączyć końcówkę szczelinową i odkurzać trudno dostępne miejsca. Wąż ma długość ok 1 m, ale w razie potrzeby można go rozciągnąć do ponad 2 m.

diva

Odkurzacz sprawdzi się zarówno w mieszkaniach dużych i małych. Łatwo można go przechowywać. Zmieści się w szafie, schowku czy nawet pod łóżkiem. Urządzanie można zakupić w dobrych sklepach AGD na terenie całego kraju i kosztuje ok. 649,00 PLN brutto.

blog comments powered by Disqus
Diva wchodzi na salony