PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test i recenzja Motorola One - Średni czysty Android

myPhone 2070 ROSE - pierwsza kobieca klapka myPhone już w sprzedaży!

myPhone 2070 ROSE - pierwsza kobieca klapka myPhone już w sprzedaży!

Firma myPhone, polski producent telefonów komórkowych wprowadził właśnie do sprzedaży telefon stworzony z specjalnie z myślą o kobietach. myPhone 2070 ROSE charakteryzuje się niezwykle estetycznym wykonaniem. Jest to produkt z serii myPhone Simple Life, który posiada elegancką klapkę. Niebanalny design połączony został z intuicyjnym menu.

myPhone 2070 ROSE jest to bardzo funkcjonalne połączenie ergonomii, elegancji i prostoty obsługi. Estetycznie wykonana obudowa będzie dostępna w dwóch kolorach: czarnym lub metalizowanym czerwonym. Obudowa została wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Z przodu, pod obiektywem aparatu została umiejscowiona dioda, która informuje o dotarciu wiadomości SMS lub o nieodebraniu rozmowy telefonicznej. Z tyłu, obok głośnika został umieszczony klawisz skrótu, który możemy dowolnie zdefiniować. Klapka posiada specjalnie ozdobione duże chromowane wstawki.

myPhone 2070 ROSE

Jest to telefon z serii myPhone Simple Life, o czym świadczy czytelny wyświetlacz, "mówiąca klawiatura", duże klawisze oraz proste i czytelne menu. Telefon różni się od swoich poprzedników dużym kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 2,2 cala, a także dużo bogatszą funkcjonalnością. 2070 ROSE posiada odtwarzacze audio i video, złącze kart micro SD, radio FM z programatorem czasowym i możliwością nagrywania, dyktafon, aparat cyfrowy oraz wiele praktycznych dodatków (np. organizer, czy kalkulator).

myPhone 2070 ROSE

myPhone 2070 ROSE

Telefon komórkowy został wyposażony w baterię litowo-jonową o pojemności 800mAh. Pozwala ona na wykonanie 5 godzin rozmów lub pracę telefonu w trybie czuwania przez 10 dni.

myPhone 2070 ROSE podobnie jak inne telefony z serii myPhone Simple Life, objęty jest 36-miesięczną gwarancją, w tym 24-miesięczną w systemie door-to-door. Sugerowana cena detaliczna myPhone 2070 ROSE - 299 złotych brutto.

blog comments powered by Disqus
myPhone 2070 ROSE - pierwsza kobieca klapka myPhone już w sprzedaży!