PODPOWIEDZI:

Mio chce odnaleźć najstarszą nawigację

Mio chce odnaleźć najstarszą nawigację

Firma Mio Technology, znany producent nawigacji GPS wprowadza interesującą akcję. Firma chce odnaleźć najstarszą w Polsce działającą nawigację. Nagrodą w akcji będzie wymiana urządzenia na nowe. Cała promocja jest prowadzona w związku z nową usługą polegającą na bezterminowej aktualizacji map (LMU - lifetime map update). W celu zgłoszenia urządzenia należy wejść na stronę www.facebook.com/MioPolska. Poszukiwania nawigacji trwają do końca tego miesiąca.

Mio zachęca aby pod zdjęciami zgłoszonych nawigacji znajomi dodawali deklarację autentyczności. Wszystko to dlatego, ponieważ po wielu latach właściciele nie zawsze mogą posiadać paragony od swoich urządzeń. Ze wszystkich zgłoszonych nawigacji jury firmy Mio wybierze jedno zgłoszenie, które pozwoli autorowi na wymianę swojego urządzenia na jeden z modeli nawigacji z linii Mio z linii Spirit 2011. Poszukiwania potrwają do końca listopada.

Lifetime Map Update

Nawigacje objęte są bezterminową darmową aktualizacją map. Takie rozwiązanie Mio wprowadziło do trzech modeli nawigacji: Mio Spirit 680, 685 i 687. Zakupioną nawigację już zawsze będzie można aktualizować za darmo, bez konieczności kupowania nowej mapy po wygaśnięciu okresu darmowych uaktualnień. Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie poświęconej Lifetime Map Update.

Mio Spirit 485

Jesienne premiery od Mio

Tej jesieni Mio wprowadziła do sprzedaży nawigację Spirit 485. Jest to najtańszy model na rynku posiadający funkcję Traffic Message Channel (TMC) ‑ systemem informowania o utrudnieniach w ruchu drogowym. W ofercie pojawiły się również dwa nowe modele z ekonomicznej serii Moov M: M410 i M610. Nowe urządzenia wykorzystują technologię SmartRoutes, która pozwala na:

  • inteligentne wyznaczanie trasy
  • wybór trasy
  • monitorowanie stylu jazdy kierowców
blog comments powered by Disqus
Mio chce odnaleźć najstarszą nawigację