PODPOWIEDZI:

myPhone 6500 METRO - Dual SIM z wyższej półki

myPhone 6500 METRO -  Dual SIM z wyższej półki

Rynek telefonów oferowanych przez firmę myPhone poszerza się o kolejny model. Telefon komórkowy myPhone 6500 METRO to produkt Dual SIM z serii 6. Cechuje się on wysoką jakością wykonania i dużą funkcjonalnością, czyli wszystkim tym co wymagamy od nowoczesnego telefonu. Telefon prezentuje się bardzo interesująco.

Produkt posiada wykonaną z tworzyw sztucznych elegancką obudowę o wysokiej jakości. Telefon będzie dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych: metalicznym czerwonym i niebieskim. myPhone 6500 METRO posiada duży wyświetlacz o przekątnej 2,4 cala z dużym kontrastem. Telefon obsługuje dwie karty SIM. Oprócz tego mamy tutaj odtwarzacz audio i video, dodatkowo telefon obsługuje karty micro SD. W produkcie zastosowano aparat cyfrowy o rozdzielczości 3,2 mln pikseli ekstrapolowany z matrycy o wielkości 2 mpx. Oprócz tego telefon posiada bluetooth, edytor zdjęć, organizer i kompozytor melodii.

myPhone 6500 METRO

myPhone 6500 METRO zużywa małą ilość energii. W stanie czuwania telefon potrafi wytrzymać od 12 do 14 dni. Normalna eksploatacja bez ładowania telefonu daje czas 507 dni. W produkcie zastosowano baterię litowo-jonową o pojemności 1000 mAh pozwala też na przeprowadzenie aż do 9 godzin rozmów.

myPhone 6500 METRO

Razem z telefonem otrzymujemy wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria. Zajdziemy tutaj ładowarkę sieciową, kabel USB, zestaw słuchawkowy. Bogata lista akcesoriów dostępnych w podstawowym zestawie jest standardem dla telefonów myPhone, w przeciwieństwie do produktów konkurentów, którzy również tu szukają oszczędności.

 myPhone 6500 METRO objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta, w systemie door-to-door. 
Sugerowana cena detaliczna brutto myPhone 6500 METRO – 319 złotych.

blog comments powered by Disqus
myPhone 6500 METRO - Dual SIM z wyższej półki