PODPOWIEDZI:

Orange wprowadza najszerszą ofertę niedrogich telefonów z funkcjami Facebooka

Orange wprowadza najszerszą ofertę niedrogich telefonów z funkcjami Facebooka

Są nimi telefony z dedykowanym klawiszem "F" zapewniającym integrację z Facebookiem. Telefony będą dostępne od IV kwartału 2011 roku. Żaden inny operator nie ma takiej szerokiej oferty telefonów z funkcjonalnością Facebooka. W ofercie Orange znajdzie się jeden z bardziej przystępnych cenowo smarftonów - ALCATEL ONE TOUCH 908F Android.

Wprowadzenie na rynki europejskie i w Afryce niedrogich telefonów z integracją z Facebookiem pozwoli na powiększenie liczby klientów i łatwy kontakt ze społecznością Facebooka. Dostęp do szerokiego asortymentu smartfonów z funkcjonalnością Facebooka w cenie mniejszej niż 100 euro pozwoli klientom Orange wybrać model który najbardziej pasuje do ich potrzeb w odpowiednim planie taryfowym.

„Pojawienie się smartfonów i burzliwy rozwój sieci społecznościowych całkowicie zmieniły sposoby kontaktowania się między ludźmi i udostępniania treści. Dotychczas wielu klientów w Afryce i Europie nie miało dostępu do telefonów oferujących głęboką integrację z Facebookiem w tak przystępnej cenie” — powiedział Yves Maitre, wiceprezes ds. multimediów i urządzeń mobilnych Orange.

„Jesteśmy przekonani, że rolą Orange jest ułatwianie klientom korzystania z bogatych możliwości technologii cyfrowych. Obecna i przyszła współpraca z firmami Facebook i ALCATEL ONE TOUCH pozwoli nam zapewnić mobilny dostęp do portali społecznościowych jeszcze większej liczbie naszych klientów”.

ALCATEL ONE TOUCH 908F Android

„Orange i Facebook mają wspólny cel, którym jest zapewnienie mobilnego dostępu do portali społecznościowych ludziom w całej Europie i Afryce” — powiedział Henri Moissinac, dyrektor ds. komunikacji mobilnej Facebook’a. „Dzięki tym telefonom i naszej współpracy z Orange można będzie zaoferować klientom możliwość łatwego łączenia się i kontaktu ze znajomymi na Facebooku w każdym czasie i z dowolnego miejsca. Dla niektórych będzie to pierwszy mobilny kontakt z Internetem”.

Nowa oferta Orange obejmuje telefony: ALCATEL ONE TOUCH 585F, ONE TOUCH 813F i ONE TOUCH 908F (w Rumunii Orange Vancouver). Produkty te pozwalają łatwo wysyłać i oznaczać zdjęcia na Facebooku, pozwalają umieszczać komentarze w profilach. Telefony synchronizują kontakty z książki adresowej ze znajomymi z Facebooka.

Telefony będzie można kupić w 15 krajach w tym w Polsce i Rumunii już od końca 2011 roku.

ALCATEL ONE TOUCH pragnie rozszerzyć swoją ofertę smartfonów, aby wzbogacić możliwości użytkowników zaawansowanymi funkcjami. Jesteśmy dumni, że w ramach tego partnerstwa współpracujemy z Orange i Facebookiem nad dostarczeniem klientom pierwszej serii telefonów” — powiedział dr George Guo, dyrektor generalny firmy TCL Communication Technology, która używa ALCATEL ONE TOUCH jako jednej ze swoich marek. „Te eleganckie telefony oferują znakomite możliwości integracji z portalem społecznościowym i mają wydzielony przycisk „F”, który zapewnia natychmiastowy dostęp z możliwością wysyłania danych. Łączą one w sobie wysoką jakość i przystępną cenę dla klientów Orange”.

blog comments powered by Disqus
Orange wprowadza najszerszą ofertę niedrogich telefonów z funkcjami Facebooka