PODPOWIEDZI:

Klawiatura Natec Genesis RX33 dla graczy

Klawiatura Natec Genesis RX33 dla graczy

Na rynku polskim pojawiła się nowa klawiatura Natec Genesis RX33. Model jest skierowany do miłośników gier, którzy za rozsądne pieniądze mogą cieszyć się dobrze przemyślanym rozwiązaniem w estetycznym, nowoczesnym wydaniu.

Natec Genesis RX33 posiada 4 tryby podświetlenia, które pozwalają bez problemu dostrzec wszystkie klawisze przy słabym oświetleniu lub podczas nocnej sesji. Genesis RX33 zaopatrzono w funkcję blokowania klawiszy Windows. Przypadkowe wciśnięcie takiego klawisza może spowodować wyjście z gry do pulpitu Windows i niemiłą niespodziankę.

Jak na klawiaturę gamingową przystało RX33 posiada klawisze oparte na wysokiej jakości membranach z dobrze wyczuwalnym skokiem klawisza. Przewód klawiatury pokryty został nylonowym oplotem co znacznie zwiększa jego trwałość i odporność na uszkodzenia. Dodatkowo przewód wyposażono w ferrytowy dławik, który zapobiega występowaniu zakłóceń przy przesyłaniu sygnału.

1

Klawiatura posiada także multimedialne klawisze funkcyjne, które ułatwiają obsługę mediów. Na koniec warto wspomnieć o wygodnym podparciu dla nadgarstków, co zostanie docenione przez graczy podczas długich sesji przed komputerem.

Gamingowy design, dobrej jakości materiały oraz funkcjonalność to cechy, które z pewnością docenią fani gier, którzy nie dysponują budżetem kilkuset złotych na nową klawiaturę.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a sugerowana cena detaliczna wynosi 80 zł

Cechy produktu:

  • 4 tryby podświetlenia

  • funkcja blokowania klawiszy Windows

  • podparcie dla nadgarstków

  • multimedialne klawisze funkcyjne

  • design dla graczy

blog comments powered by Disqus
Klawiatura Natec Genesis RX33 dla graczy