PODPOWIEDZI:

ASUS Transformer Pad Infinity TF700T

ASUS Transformer Pad Infinity TF700T

Firma ASUS prezentuje tablet Transformer Pad Infinity TF700T - najcieńszy i najlżejszy tablet oparty na systemie Android, pracujący w rozdzielczości 1920x1200 w trybie Full HD. Został on wyposażony w czterordzeniowy procesor NVIDIA Tegra 3, 1,6 GHz. Wyjątkową jakość grafiki zapewnia dwunastordzeniowy procesor graficzny. Urządzenie wyposażono również w technologię dźwięku SonicMaster.

Najcieńszy i najlżejszy tablet pracujący w rozdzielczości 1920x1200 w trybie Full HD z systemem Android

Rozdzielczość 1920x1200 zapewnia doskonalszy i bardziej szczegółowy obraz w standardzie Full HD. Panel Super IPS+ posiada podświetlenie o jasności 600 nitów, zapewniające czytelność nawet w bezpośrednim świetle słonecznym, przy kątach widzenia poziomego do 178˚. Infinity to pierwszy na świecie tablet wykorzystujący szkło najnowszej generacji Gorilla Glass 2 firmy Corning, gwarantujące lepszą odporność na uszkodzenia i zarysowania.

Najszybszy procesor NVIDIA Tegra 3

Najszybszy dostępny procesor NVIDIA Tegra 3 4-Plus-1 - pierwszy czterordzeniowy procesor mobilny na świecie – taktowany jest zegarem 1,6 GHz, co sprawia, że Transformer Pad Infinity pozwala swobodnie surfować po sieci i oglądać filmy w jakości 1080p HD. Krótszy czas reakcji i lepsze osiągi w multitaskingu czynią z Transformer Pad Infinity prawdziwą przenośną maszynę do rozrywki.

ASUS Transformer Pad Infinity TF700T

Wydajność i elegancki design

Tablet zaprojektowano z myślą o następnej generacji gier mobilnych. Infinity zapewnia większy realizm dzięki dynamicznym efektom świetlnym i fizycznym oraz wysokiej rozdzielczości. Transformer Pad Infinity daje użytkownikom możliwość korzystania z zalet zarówno notebooka jak i tabletu, oferując dużą elastyczność w przenoszeniu i przechowywaniu danych, dzięki wbudowanemu czytnikowi kart SD i gniazdu USB w opcjonalnej stacji dokującej. Stacja dokująca oferuje pełną klawiaturę QWERTY z touchpadem i gniazdem USB oraz dłuższy czas pracy baterii, nawet do 14 godzin, abyś mógł korzystać z komputera przez cały dzień, kiedy tylko potrzebujesz. Metaliczna obudowa Tranformer Pad Infinity to połączenie technologii i stylu. Tablet ma zaledwie 8,5 mm szerokości i waży tylko 598 g.

Doskonała tylna kamerka z autofokusem i lampą błyskową

Transformer Pad Infinity został wyposażony w najbardziej zaawansowany czujnik CMOS, dużą przysłonę f/2,2, obiektyw składający się z 5 soczewek oraz filtr podczerwieni. Wszystko po to, aby zapewnić wystarczające naświetlenie, pozwalające robić przejrzyste i wyraźne zdjęcia. Kamerka posiada też funkcję dynamicznego autofokusu oraz funkcję touch to focus, ustawiającą ostrość na poruszających się obiektach oraz zwiększającą prędkość migawki. Układ autofokusu i ulepszania kolorów pozwala na poprawienie barw o 30%, co przekłada się na ostre i żywe kolory, sprawiając że Transformer Pad Infinity może wykonywać bardzo dobre jakościowo zdjęcia.

Niesamowite wrażenia dzięki technologii dźwiękowej ASUS SonicMaster

Dźwięk w Tranformer Pad Infinity został dostrojony przez ekipę ASUS Golden Ears i jest odtwarzany za pomocą precyzyjnych protokołów przetwarzania i kodeków, doskonałej konstrukcji głośników oraz dużych komór rezonansowych.

Przestrzeń dyskowa z usługą ASUS WebStorage

Dzięki preinstalowanej usłudze ASUS WebStorage możesz łatwo zsynchronizować wszystkie swoje urządzenia. ASUS WebStorage to całościowe rozwiązanie do pracy w chmurze, pozwalająca na przeniesienie danych do na wirtualny serwer przy pomocy jednego przycisku. Przenieś się do chmury z dożywotnim, darmowym dostępem do 8GB pamięci.

ASUS Transformer Pad Infinity TF700T

Profesjonalne mobilne rozwiązanie biurowe Polaris Office

Transformer Pad Infinity posiada preinstalowane oprogramowanie Polaris Office 3.0 – profesjonalne rozwiązanie biurowe umożliwiające edycję różnych typów dokumentów biurowych, w tym dokumentów (.doc), arkuszy kalkulacyjnych (.xls), a także prezentacji (.ppt). Dzięki temu Infinity jest bardzo atrakcyjnym urządzeniem, które z powodzeniem można wykorzystywać do profesjonalnych zadań służbowych.

System operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich

System operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich to najnowsza wersja platformy Android dla telefonów, tabletów i innych urządzeń. Oferuje łatwą pracę w multitaskingu, bogactwo funkcji powiadomień, personalizowane ekrany startowe, widgety oraz jeszcze większą interaktywność. Dzięki obsłudze Adobe Flash i rozrastającego się serwisu Google Play, dostęp do rozrywki jest łatwy jak przesunięcie palcem po ekranie. Wygodna aplikacja ASUS Launcher pozwala użytkownikom uruchamiać aplikacje, zarządzać zasobami, korzystać z usług online oraz podłączać urządzenia zewnętrzne, a wszystko to przy pomocy prostego interfejsu.

blog comments powered by Disqus
ASUS Transformer Pad Infinity TF700T