PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Epson EH-TW7400 - Profesjonalny projektor do kina domowego

Etui na iPada Cygnett Aerosphere – bąbelkowa ochrona

Etui na iPada Cygnett Aerosphere – bąbelkowa ochrona

Cygnett, marka pomysłowych akcesoriów GSM oraz IT, ze specjalną linią produktów dedykowanych urządzeniom Apple, prezentuje bąbelkowe etui przeznaczone na iPada, będące kombinacją solidnej ochrony i lekkości.

iPad to urządzenie, które zawsze powinno być pod ręką. W pracy, w szkole czy podczas podróży – użytkownicy nieustannie korzystają z jego asysty. Jak jednak zabezpieczyć ten sprzęt przed niepotrzebnymi zarysowaniami czy poważniejszymi uszkodzeniami? Marka Cygnett ma do zaproponowania oryginalne etui Aerosphere, które dobrze chroni, a jednocześnie nadmiernie nie obciąża.

Etui na iPada

Wszystko to za sprawą specjalnej pianki (EVA - Ethylene-Vinyl Acetate) oraz pomysłowych bąbelków, z których zrobiony jest pokrowiec. Wypełnione powietrzem gwarantują ochronę podczas przenoszenia i transportu, amortyzując uderzenia i wstrząsy. Sama pianka z jednej strony prezentuje lekkość, z drugiej jednak – wysoką wytrzymałość i odporność. Dodatkowo etui wyścielone jest od wewnątrz miękkim materiałem, który stanowi kolejną barierę ochronną przed zadrapaniami i rysami, na które narażony jest przede wszystkim dotykowy wyświetlacz. Pokrowiec to także wygoda – można go w każdej chwili rozpiąć i skorzystać z iPada, cały czas bezpiecznie umieszczonego w jego wnętrzu.

Cygnett Aerosphere

Etui może służyć zarówno do samodzielnego przenoszenia tabletu, jak i w torbie czy plecaku. Bąbelkowa konstrukcja to także niepowtarzalny, nieco futurystyczny design. Gadżet dostępny jest w czarnym i brązowym kolorze oraz w wersji szarej ozdobionej intensywnie pomarańczowym suwakiem. Aerosphere to akcesorium dla wszystkich miłośników iPadów ceniących z jednej strony niezawodną praktyczność, a z drugiej – kreatywność i oryginalność.

Cena: ok. 130 zł

blog comments powered by Disqus
Etui na iPada Cygnett Aerosphere – bąbelkowa ochrona