PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Niezawodnych zmywarek wysokiej klasy

SteelSeries Sensei Wireless - bezprzewodowa mysz dla graczy!

SteelSeries Sensei Wireless - bezprzewodowa mysz dla graczy!

Firma Steelseries dzisiaj oficjalnie ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży swojej najnowszej myszki - bezprzewodowej wersji myszki Sensei. Dostępna jest także nowa wersja oprogramowania SteelSeries Engine 3. Myszka dostępna jest w cenie sugerowanej, wynoszącej 599 zł.

W dniu dzisiejszym wyszła także nowa wersja programu SteelSeries Engine 3, z funkcją CloudSync.

Sensei jest myszką już legendarną konstrukcją, niektórzy gracze okrzyknęli ją najlepszą myszką świata.

SteelSeries Sensei Wireless

Nowa wersja bezprzewodowa zachowała wszystkie najlepsze cechy pierwowzoru, czas reakcji wynosi tylko 1 Ms, dlatego zapomnijcie o lagach. Dlatego myszka w niczym nie ustępuje swoim kablowym odpowiednikom, jest także najszybszą bezprzewodową myszką dostępna na rynku.

„Dotychczas, bezprzewodowe granie oznaczało pójście na kompromis – mniejsza wydajność za wolność bez kabli. Wierzymy, że gracze nie powinni być zmuszani do rezygnowania z czegokolwiek, jeśli chodzi o sprzęt. „Bezprzewodowo” nie musi oznaczać ograniczeń. Sensei Wireless dostarcza wszystko, czego gracze powinni oczekiwać od bezprzewodowej myszy.” - powiedział Bruce Hawver, CEO SteelSeries.

Sensei

Dzięki nowej funkcji SteelSeries Engine 3 - CloudSync, mając dostęp do internetu możemy nasze ustawienia myszki wgrać lub zapisać w każdym miejscu na świecie. Zapisywanie profilu w chmurze daje nieograniczone możliwości konfiguracji. Firma SteelSeries zapewnia także, iż dane graczy są stosownie chronione i nie zostaną udostępnione osobom trzecim.

Sensei

» SteelSeries Sensei [RAW] Heat Orange

Sensei Wireless jest już dostępny wybranych sklepach, w sugerowanej cenie 599 zł.

blog comments powered by Disqus
SteelSeries Sensei Wireless - bezprzewodowa mysz dla graczy!