PODPOWIEDZI:

Nowa pralka Samsung Eco Bubble - niezwykła pojemność w wersji slim

Nowa pralka Samsung Eco Bubble - niezwykła pojemność w wersji slim

Samsung przedstawił nową pralkę z serii Eco Bubble. Pralka Samsung WF1802XEC ma pojemność 8 kilogramów, co czyni ją najbardziej pojemnym urządzeniem w swojej klasie. Nowy model pralki został wyposażony w LEDowy wyświetlacz oraz technologię redukującą wibracje.

Pralka WF1802XEC ma zaledwie 45 cm głębokości i ładowność 8 kilogramów. Technologia autorska Eco bubble gwarantuje skuteczność prania i pozwala skutecznie chronić nawet najbardziej delikatne tkaniny. Dzięki aktywnym bąbelkom powstającym przed cyklem prania z detergentu i powietrza, rzeczy są dokładniej wybrane. Zastosowanie innowacyjnej technologii Eco Bubble pozwala na zachowanie idealnej czystości najbardziej delikatnych tkanin pranych nawet w tak niskiej temperaturze jak 15°C.

WF1802XEC

Cicha praca i niezawodne działanie

Samsung WF1802XEC posiada trwały i cichy silnik, który pracuje bez szczotek i koła pasowego. Pozwala to na zredukowanie wibracji i hałasu. Dzięki specjalnemu procesorowi i oprogramowaniu, wirowanie jest cały czas kontrolowane i stabilizowane.

Bądź EKO z Eco Bubble

Eco Bubble to pralki pozwalające także zaoszczędzić energię elektryczną. Model WF1802XEC otrzymał klasę energetyczną A+++. Posiada również funkcję Eco Czyszczenie - za pomocą jednego przycisku umożliwia ona czyszczenie bębna wodą podgrzaną do temperatury 60°C, bez stosowania żadnych dodatkowych substancji chemicznych.

blog comments powered by Disqus
Nowa pralka Samsung Eco Bubble - niezwykła pojemność w wersji slim