PODPOWIEDZI:

Praca jak marzenie 2. Fujifilm poszukuje nowego Fotopodróżnika

Praca jak marzenie 2. Fujifilm poszukuje nowego Fotopodróżnika

W serwisie MyfinePix ruszyła druga edycja Pracy jak marzenie. Fujifilm prowadzi rekrutację na stanowisko Fotopodróżnika. Firma zapewnia pokrycie kosztów 3 miesięcznej podróży po całym świecie, a wynagrodzenie za pracę wynosi 20 tysięcy złotych netto na miesiąc.

O tym co to znaczy mieć najlepszą pracę na świecie przekonała się Marysia Brzezińska, która została laureatem pierwszej edycji. Odwiedziła ona Afrykę, Azję, była w Nowym Jorku, wspinała się także po Alpach. Zrobiła tysiące zdjęć oraz napisała 34 reportaże, zdobywając wielu fanów.

Praca jak marzenie

Fotopodróżnikiem może zostać każda dorosła osoba. Jedyne co trzeba zrobić to zarejestrować się w serwisie MyfinePix pomiędzy 5 grudnia 2011 a 29 stycznia 2012. Do maja kandydaci będą wykonywać różne zadania powiązane z podróżami i fotografią. Osoba która wykona wszystkie zadania ma szansę dostać się do finału. Wreszcie, spośród 10 finalistów jury wybierze zwycięzcę, który sam zaplanuje podróż marzeń. Podczas wyprawy będzie testować najnowszy sprzęt Fujifilm. Szczegóły rekrutacji oraz film „Praca jak marzenie 2” znajdują się na stronie: LINK

blog comments powered by Disqus
Praca jak marzenie 2. Fujifilm poszukuje nowego Fotopodróżnika