PODPOWIEDZI:

Bose Bluetooth 2 - nowy system mikrofonów, nowa czysta jakość dźwięku

Bose Bluetooth 2 - nowy system mikrofonów, nowa czysta jakość dźwięku

Firma Bose wprowadziła na rynek zestaw słuchawkowy Bose Bluetooth 2 wyposażony w nowe technologie, które zapewniają jakość nieosiągalną dla innych produktów na bogatym rynku słuchawek Bluetooth. Rozmowy są naturalne i wyraźne nawet w trudnych warunkach a także przy nagłych zmianach poziomu hałasu otoczenia. Zestaw Bose Bluetooth 2 integruje w sobie technologię pełnego odtwarzania dźwięku oraz profil A2DP i jest dostarczany w wersjach do prawego i lewego ucha

Struktura akustyczna Bose TriPort i technologia Bose Adaptive Audio Adjustment automatycznie reagują na zmiany poziomu głośności zapewniając dobrą słyszalność. Nie ma potrzeby ręcznego ustawiania głośności ani wytężania słuchu. Bez względu na to czy użytkownik jest w cichym biurze, czy w pociągu — lub nawet wychodzi ze spokojnego holu na ruchliwą ulicę — zestaw natychmiast dostosowuje się do nowych warunków i pozwala bez wysiłku doskonale słyszeć rozmówcę.

Bose Bluetooth 2

Nowa, specjalnie zaprojektowana antena wewnętrzna zestawu słuchawkowego Bose Bluetooth 2 zapewnia najlepszy w tej kategorii zasięg. Dobrze znane użytkownikom słuchawek Bluetooth artefakty akustyczne — różne trzaski, stuki i brzęczenia — są znacznie zredukowane, a problemy z odbiorem, nawet gdy telefon jest trzymany w kieszeni, są zminimalizowane.

Bose Bluetooth 2

Inżynierowie firmy Bose opracowali osobne wersje zestawu słuchawkowego Bose Bluetooth 2 do lewego i prawego ucha. Klient może wybrać tę, którą woli. W obu wersjach dostęp do elementów sterowania jest równie łatwy. W celu włączenia słuchawki wystarczy przesunąć przełącznik z góry na dół, aby odebrać połączenie należy nacisnąć jedynie duży, łatwo wyczuwalny przycisk na górze obudowy natomiast wyraźnie oznaczone diody LED ułatwiają weryfikację poziomu naładowania akumulatora i potwierdzenia nawiązania połączenia Bluetooth.

Zestaw słuchawkowy Bose Bluetooth 2 jest wyposażony w unikalne nakładki Bose StayHear, które gwarantują komfort i stabilność nawet przy długim noszeniu. Są idealne w czasie prowadzenia samochodu, jazdy pociągiem, pracy lub różnych zajęć w domu. Wykonane z miękkiego, elastycznego silikonu delikatnie dopasowują się do ucha, co eliminuje możliwość podrażnień i potrzebę ich poprawiania.

Bose Bluetooth 2

Zestaw słuchawkowy Bose Bluetooth Series 2 jest zgodny z urządzeniami opartymi na specyfikacji Bluetooth 2.1 (lub wcześniejszej) obsługującymi profile Bluetooth zestawu głośnomówiącego lub A2DP. Ma on także funkcję połączenia wielopunktowego. Umożliwia ona utrzymywanie aktywnego połączenia pomiędzy zestawem słuchawkowym i dwoma urządzeniami z interfejsem Bluetooth.

Zestaw słuchawkowy Bose Bluetooth Series 2 jest dostarczany z futerałem na zamek błyskawiczny, kablem USB długości 30 cm, kompaktowym zasilaczem oraz trzema nakładkami StayHear (małą, średnią i dużą) umożliwiającymi dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Cena detaliczna zalecana przez producenta wynosi 599 PLN z VAT. Urządzenie zastępuje dotychczasowy zestaw słuchawkowy Bose Bluetooth.

blog comments powered by Disqus
Bose Bluetooth 2 - nowy system mikrofonów, nowa czysta jakość dźwięku