PODPOWIEDZI:

Nowy smartfon Motoroli w przystępnej cenie i o niesamowitych możliwościach – Motorola FIRE XT

Nowy smartfon Motoroli w przystępnej cenie i o niesamowitych możliwościach – Motorola FIRE XT

Motorola FIRE XT stanowi doskonałe połączenie funkcjonalności, nowoczesnego wzornictwa i dostępu do serwisów społecznościowych. Wyposażono ją w super jasny ekran dotykowy o przekątnej 3.5 cala oraz dwa niezależne aparaty z funkcją nagrywania wideo. Obudowę smartfona pokryto ciemną "tytanową" powłoką

Najnowsza wersja systemu operacyjnego Android 2.3, eleganckie wzornictwo, przystępna cena oraz cała gama funkcjonalnych rozwiązań – to są właśnie cechy wyróżniające Motorolę FIRE XT.

FIRE XT

Uchwyć i podziel się swoimi wspomnieniami dzięki aparatowi 5 megapikseli z autofokusem i lampą błyskową, robiącym nieskazitelnie wyraźne zdjęcia. Dzięki aplikacji Qik Video Connect możesz nie tylko stworzyć niezwykły film, ale również pokazać go swoim przyjaciołom w czasie rzeczywistym. Qik oraz umieszczona na froncie kamera mogą również posłużyć do korzystania z chatów wideo. Wirtualna klawiatura pozwala szybko i wygodnie napisać wiadomość SMS czy e-mail, a natychmiastowy dostęp do najważniejszych serwisów społecznościowych sprawia, że nie umknie nam żadna wiadomość od naszych bliskich i przyjaciół.

FIRE XT

FIRE XT

Motorola FIRE XT oferuje unikalne możliwości personalizacji – smartfon wyposażono w interfejs Moto Switch, który przełącza ustawienia telefonu między trybem domowym a biznesowym.

"Smartfony stały się integralną częścią naszego życia, dlatego tak ważne jest by oferowały dostęp do rozrywki i praktycznych funkcjonalności", powiedziała Małgorzata Matusiewicz, Dyrektor Marketingu Motorola Mobility w Europie Centralnej. "Motorola FIRE XT to ekonomiczny model, który zapewnia dostęp do najwyższej jakości funkcji oferowanych przez zaawansowane smartfony.”

FIRE XT

Motorola FIRE XT została wyposażona w baterię o bardzo wysokiej żywotności, pozwalającej na 8 godzin ciągłych rozmów lub do 28 dni czuwania w trybie 3G . Możesz pracować, grać, przeglądać sieć czy wysyłać setki wiadomości jednocześnie. Bateria bez trudu poradzi z obsługą wielu zadań w tym samym czasie. Dodatkowo, masz też dostęp do ponad 250,000 aplikacji w Android Market.

blog comments powered by Disqus
Nowy smartfon Motoroli w przystępnej cenie i o niesamowitych możliwościach – Motorola FIRE XT