PODPOWIEDZI:

Kolejne wyróżnienie dla zlewozmywaka Franke Centinox

Kolejne wyróżnienie dla zlewozmywaka Franke Centinox

Zlewozmywak Franke Centinox otrzymał wyróżnienie w konkursie Dobry Design 2012 w kategorii przestrzeni kuchennej z jadalnią. Konkurs został zorganizowany przez redakcję magazynu Dobrze Mieszkaj. Jury opierało się na wynikach głosowania ponad 100 architektów oraz projektantów wnętrz.

Zlewozmywak Franke Centinox zaprojektowano specjalnie z myślą o uczczeniu 100 lecia istnienia firmy. W tym roku zlewozmywak otrzymał również kilka innych wyróżnień i nagród.

Franke Centinox

Zlewozmywak Franke Centinox jest wykonany z niezwykle wysoką dbałością o szczegóły i prostotą formy. Produkt jest funkcjonalny co w przypadku wyposażenia kuchennego jest bardzo ważne. Zlewozmywak ma innowacyjny system akcesoriów, które pracują na dwóch poziomach wewnątrz komory. Pozwala to znacznie zwiększyć strefę roboczą oraz ułatwić wykonywanie podstawowych czynności w kuchni. Mobilny ociekacz można umieścić zarówno po prawej jak i po lewej stronie zlewozmywaka. Gdy nie jest używany jako ociekacz stanowi stylową pokrywę zlewozmywaka. Rollmate jest eleganckim gadżetem kuchennym, który doskonale sprawdzi się nie tylko jako praktyczny element zlewozmywaka, ale równie dobrze będzie prezentował się na każdym stole jako podstawka pod gorące naczynie.

Zlewozmywak razem z zestawem dobrze dopasowanych akcesoriów może zostać uzupełniony o baterię i dozownik z takiej samej serii.

blog comments powered by Disqus
Kolejne wyróżnienie dla zlewozmywaka Franke Centinox