PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki bezprzewodowy pad do PC? |TOP 10|

Xperia S – już w przedsprzedaży!

Xperia S – już w przedsprzedaży!

Sieć salonów Sony oraz firma Net Sport, prowadząca oficjalny sklep www.sonymobile-sklep.pl, jako pierwsi wprowadzają do przedsprzedaży w Polsce smartfon Xperia S. Ten wyjątkowy produkt z nowej serii Xperia NXT, zaprezentowany podczas targów CES w Las Vegas w 2012, został entuzjastycznie przyjęty i zdobył nagrodę HOT Stuff.

Oferta przedsprzedaży trwa od 1 do 18 marca 2012. Promocyjna cena smartfonu Xperia S to 1999 zł brutto. Dodatkowo wszyscy, którzy zdecydują się na zakup w przedsprzedaży, otrzymają w prezencie 2 000 mil w programie Miles & More.

Smartfon Xperia S porusza wszystkie zmysły i przemawia zarówno do emocji, jak i intelektu. Wyróżnia się minimalistycznym designem i rewelacyjnymi parametrami wizualnymi – ma wysokiej rozdzielczości wyświetlacz Sony HD i kamerę 12MP, która rejestruje obrazy zaledwie w 1,5 sekundy od włączenia. Obsługuje technologię NFC i wyposażony jest w dwurdzeniowy procesor taktowany prędkością 1,5 GHz.

Ponadto nowa Xperia S umożliwia konsumentom łatwe nawiązywanie łączności pomiędzy wieloma ekranami i bezproblemowe dzielenie się plikami na wybranym, zależnie od sytuacji, ekranie - telewizorze, smartfonie, laptopie czy tablecie.

Xperia S

Wielbicieli marki Xperia, którzy nie mogą doczekać się pojawienia smartfonu, zapraszamy do odwiedzenia salonów Sony w całej Polsce od 1 marca. Będzie tam można samemu przekonać się o możliwościach smartfonu Xperia S – sprawdzić jak szybko działa system, wypróbować bardzo dobry aparat i przyjrzeć się wyświetlaczowi HD o przekątnej 4,3 cala, który zapewnia wyświetlanie ostrych i wyraźnych obrazów.
blog comments powered by Disqus
Xperia S – już w przedsprzedaży!