PODPOWIEDZI:

Robot Hoover sam posprząta mieszkanie

Robot Hoover sam posprząta mieszkanie

Dobór najlepszej trasy i programu sprzątania dzięki specjalnej wiązki podczerwieni, zaawansowany system czujników który wykrywa przeszkody. To tylko niektóre z niezwykłych cech które charakteryzują nowe odkurzacze automatyczne Robo.com2 firmy Hoover.

Nowe odkurzacze Hoover są prawdziwą gratką dla fanów nowoczesnych technologii. Posiada on zdolności do wykonywania obliczeń algorytmicznych dzięki którym odkurzacz samodzielnie wyznacza najlepszą trasę sprzątania przy optymalnej skuteczności pracy. Produkt potrafi sam wybrać program czyszczenia odpowiedni do powierzchni i rodzaju zarudzenia. Robo.com2 potrafi sprzątać po liniach kwadratowych, po elipsie, zygzakiem oraz wzdłuż krawędzi ścian. Możemy go tak zaprogramować aby np. sprzątał codziennie o określonej porze. Akumulatory urządzenia pozwalają na 2 godziny pracy. Kiedy sprzęt wykryje niski poziom naładowania baterii automatycznie wraca do stacji ładującej.

Robo.com2

Odkurzacz ma rozbudowany system czujników, który sprawia, że nie uszkadza on przy sprzątaniu mebli. Po wykryciu przeszkody Robo.com2 zmniejsza prędkość, podjeżdża maksymalnie blisko i zmienia kierunek, nie dotykając jej. System czujników uzupełnia specjalny czujnik mechaniczny na przodzie urządzenia. Pomaga on chronić przed kontaktem z małymi lub ciemnymi przedmiotami. Urządzenie posiada także zestaw czujników, które automatycznie wykrywają uskok podłoża i zapobiegają upadkowi ze schodów. Przydatna jest funkcja o nazwie Wirtualna Ściana. Pozwala to na ograniczenie obszaru po którym porusza się odkurzacz. Chroni to przed pracą w miejscach niepożądanych jak np legowisko zwierząt domowych czy przewody.

Robo.com2

Robo.com2 posiada atrakcyjny wygląd. Obudowa odkurzacza przypomina odtwarzacz CD. W wyposażeniu znajdują się dwa rodzaje szczotek do różnych powierzchni, szczotka boczna – pozwalająca usuwać zabrudzenia z ścian i miejsc trudno dostępnych oraz mop do polerowania podłóg. Produkt dodatkowo posiada lampę UV, która działa bakteriobójczo. Łatwą obsługę zapewnia wyświetlacz LCD oraz sterowanie dotykowe. Urządzeniem można kierować także za pomocą pilota zdalnego sterowania falami radiowymi, z odległości nawet 10 metrów.

Robo.com2

Na rynek wchodzą właśnie dwa modele Robo.com2 RBC006 (cena 1599 zł) i RBC009 (cena 1799 zł). Urządzenia różnią się wyposażeniem i parametrami technicznymi. Dostępne będą w dobrych sklepach AGD na terenie całego kraju.

blog comments powered by Disqus
Robot Hoover sam posprząta mieszkanie