PODPOWIEDZI:
Promocja na sprzęt AGD i RTV

Pieczenie na maxa w nowych piekarnikach Candy

Pieczenie na maxa w nowych piekarnikach Candy

Firma Candy poinformowała o wprowadzeniu na rynek piekarników posiadających wyjątkowo dużą pojemność wynoszącą aż 76 litrów. Dzięki tak dużemu piekarnikowi świąteczny stół czy okolicznościową imprezę rodzinną będzie można przygotować w o wiele szybszym czasie.

Urodziny, imieniny, rocznica ślubu, święta - są to okazje kiedy w naszym domu zjawia się dużo gości. Przygotowanie się na wizyty rodziny lub znajomych zajmuje zwykle dużo czasu i kosztuje nas to sporo wysiłku. Posiadając mały piekarnik pieczenie w nim przedłuża tylko czas potrzebny na przygotowanie uroczystości. Jeżeli skorzystamy z piekarnika o wiele większej pojemności, nie spędzimy całego dnia w kuchni. Dodatkowo, nasza kuchenna przestrzeń nie zostanie ograniczona. Piekarnik do zabudowy posiada wymiary 595x595mm.

FXH 825 VX

Piekarnik Candy FXH 825 VX oraz FXP 825 VX wyposażono w 2 brytfanny posiadające głębokość 3,5 cm oraz 2 ruszty. Do naszej dyspozycji będzie 10 funkcji takich jak grill, rozmrażanie, czy specjalny program do pieczenia pizzy. Dla spotkań rodzinnych niezwykle przydatna będzie funkcja Keep Warm 60 stopni. Pozwala ona na utrzymanie odpowiedniej temperatury potraw, umożliwiając ich natychmiastowe podanie. Urządzenia przystosowane są zarówno do zabudowy pod blatem, jak i w słupku. Piekarniki posiadają regulowane pokrętła oraz nowoczesny wyświetlacz LCD umożliwiają komfortową i wygodną obsługę. Dostępne będą w dobrych sklepach AGD na terenie całego kraju już po nowym roku.

blog comments powered by Disqus
Pieczenie na maxa w nowych piekarnikach Candy