PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Laptopy do 2500 zł - Niedrogie notebooki do biura i prostych gier |TOP 5|

Słuchawki Zabius to gaming w dobrym stylu

Słuchawki Zabius to gaming w dobrym stylu

Najnowsze słuchawki Geniusa to wyjątkowy design oraz dźwięk na wysokim poziomie. Model Zabius należy do serii GX Gaming i jest dedykowany przede wszystkim graczom. Dużym atutem jest możliwość używania słuchawek do PC, jak i konsol PS3 i Xbox 360.

HS-G850 Zabius, to słuchawki zaprojektowane z myślą o graczach. Słuchawki zapewniają wysoki komfort użytkowania, dzięki regulowanemu pałąkowi i miękkim wkładkom usznym.

HS-G850 Zabius

Nawet podczas długich rozgrywek nie powinny powodować dyskomfortu.

Zabiusy wyposażono w 40-milimetrowe przetworniki neodymowe, zapewniające wysokiej jakości dźwięk. Ich pasmo przenoszenia to 20Hz ~ 20KHz, a czułość 117dB. Elastyczna budowa i odpinany mikrofon ułatwiają umieszczenie w pudełku i bezpieczny transport.

HS-G850 Zabius

Dzięki kompletowi przejściówek podłączymy je do PC/MAC, Xbox 360, Playstation 3, posiadają także wtyk USB. Na kablu umieszczony jest pilot z wyborem trybu, regulacją głośności słuchawek oraz czatu Xbox.

Słuchawki Genius HS-G850 Zabius utrzymane są w czarnej stylistyce z czerwonymi wykończeniami. Zewnętrzna część muszli ma elementy metalowe. Dodatkowym elementem charakterystycznym są czerwone diody pulsujące w rytm muzyki.

HS-G850 Zabius

W skład zestawu wchodzą: słuchawki Genius HS-G850 Zabius z mikrofonem, komplet przejściówek i instrukcja w języku polskim.

Produkt jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta, a jego sugerowana cena wynosi 180zł.Prezentacja słuchawek Genius HS-G850 Zabius


blog comments powered by Disqus
Słuchawki Zabius to gaming w dobrym stylu