PODPOWIEDZI:
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

Samsung GALAXY Nexus – Android dla wymagających

Samsung GALAXY Nexus – Android dla wymagających

Firma Samsung wprowadziła na polski rynek telefon komórkowy Samsung GALAXY Nexus. Jest to pierwszy smartfon na świecie który pracuje pod systemem operacyjnym Google Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Telefon posiada ciekawy design, jego wygięty wyświetlacz nawiązuje stylistyką do swojego poprzednika.

Samsung GALAXY Nexus posiada ekran super AMOLED o przekątnej 4,65 cala. Ekran telefonu pracuje w rozdzielczości HD co znakomicie sprawdza się przy przeglądaniu stron internetowych i multimediów. W smartfonie zastosowano aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 MPx. Pozwala więc to tworzyć filmy w jakości HD oraz zdjęcia panoramiczne.

Uśmiechnij się do swojego telefonu

W telefonie zastosowano nowy system operacyjny Google Android w wersji 4.0 Ice Cream Sandwich. System posiada nowy wygląd oraz sposób nawigacji. W pełni obsługuje on wielozadaniowość.

W systemie zastosowano funkcję Face Unlock która rozpoznaje twarze. Można ją zastosować jako sposób odblokowywania telefonu. Telefon posiada również funkcję NFC (Near Field Communication). Funkcja ta, wsparta aplikacją Android Beam, pozwala dzielić się ze znajomymi zawartością telefonu – linkami do stron, aplikacji czy filmów z YouTube. Jeżeli chcemy przesłać dane między telefonami, wystarczy tylko położyć dwa smartfony obok siebie. Ciekawa funkcja to również skalowanie aplikacji. Dzięki temu każda z nich będzie prawidłowo wyświetlana na ekranie telefonu.

Aplikacja People pozwoli nam szybko i wygodnie przeglądać nasze kontakty razem ze zdjęciami w wysokiej rozdzielczości.

Samsung GALAXY Nexus

Cały świat usług Google

Telefon Samsung GALAXY Nexus pozwala łatwo korzystać z poczty elektronicznej, kontaktów, kalendarzy i innych informacji zawartych w chmurze Google. Ponad 300 tysięcy aplikacji i gier z Android Market™ umożliwia niemal dowolne dopasowanie smartfonu do indywidualnych potrzeb, a Google Maps™ 5.0 nie pozwoli się zgubić w miejskiej dżungli.

Nowy smartfon to również gwarancja pierwszeństwa w dostępie do wszelkich aktualizacji i nowych aplikacji Google.

Samsung GALAXY Nexus jest dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 2299 zł.

blog comments powered by Disqus
Samsung GALAXY Nexus – Android dla wymagających