PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
QLED czy OLED - Którą matrycę wybrać w telewizorze?

LG Smart TV w 2012 roku

LG Smart TV w 2012 roku

Na targach CES (Consumer Electronics Show), które odbędą się za miesiąc w Las Vegac, firma LG przedstawi najnowsze funkcje, w które wyposażone będą telewizory Smart TV. Firma chce aby nowe urządzenia z serii CINEMA 3D Smart TV w roku 2012 były wysoce intuicyjne w obsłudze i były wszechstronnym źródłem domowej rozrywki.

„Chociaż rynek Smart TV jest dopiero w fazie początkowej, LG już wprowadza kolejne innowacyjne rozwiązania. Celem tych działań jest zapewnienie użytkownikom maksymalnych korzyści płynących z dostępu do najszerszej oferty na rynku” – powiedział Havis Kwon, prezes i dyrektor generalny LG Home Entertainment Company (działu rozrywki domowej LG). „Wierzę że nowe aplikacje i funkcje, które zaprezentujemy w telewizorach Smart TV, nie będą mieć sobie równych pod względem bogactwa oferowanych rozwiązań i intuicyjności obsługi”.

Ostatni rok przyniósł ponad 1200 nowych aplikacji na platformę LG Smart TV. Oprócz większej liczby filmów i programów tv, użytkownicy mogą korzystać bezpośrednio z serwisów społecznościowych, dokonywać płatności przez internet, a dzięki aplikacji podziwiania słynnych dzieł sztuki bez konieczności wychodzenia z domu.

LG Smart TV w 2012 roku

3D na wyciągnięcie ręki

Usługa 3D Zone oferuje dostęp do trójwymiarowych filmów i programów. Usługa została udoskonalona o funkcję konwersji 3D w telefonach LG. Dzięki temu filmy 2D możemy obejrzeć jako 3D. Techologia FPR (Film Patterned Retarder) sprawia, że okulary 3D od firmy LG są pozbawione baterii. Dzięki temu są znacznie lżejsze i tańsze.

Telewizory obsługują pilot Magic Remote, który posiada funkcję rozpoznawania głosu. Dzięki temu możemy wydawać komendy głosowe co ułatwia sterowanie telewizorem. Pilot posiada pokrętło pozwalające na przewijanie menu i aplikacji.

Domowe multimedialne centrum rozrywki

Nowe telewizory CINEMA 3D Smart TV można zintegrować z całą paletą innych urządzeń. Telewizory obsługują technologię Intel WiDi (Wireless Display), która pozwala na łatwą i szybką komunikację z komputerami bez konieczności używania kabli i połączenia z internetem. Funkcja Smart Share Plus zapewnia dostęp do treści przechowywanych w zewnętrznych urządzeniach, takich jak komputery PC, tablety i smartfony. Ponadto pozwala ona na przesyłanie sygnału telewizyjnego przez połączenie Wi-Fi do innych sprzętów wyposażonych w ekran.

LG Smart TV w 2012 roku

Liczba funkcji które są dostępne w telewizorach Smart TV ciągle rośnie. Zaawansowana i udoskonalana technologia Home Dashboard pozwala na personalizację procesu wyszukiwania. Przyspiesza on wyszukiwanie i zwiększa ich trafność. Tworzenie indywidualnych skrótów sprawia, że użytkownicy mogą mieć niemal natychmiastowy dostęp do ulubionych treści i aplikacji.

blog comments powered by Disqus
LG Smart TV w 2012 roku