PODPOWIEDZI:

Nowe telefony Motoroli z serii MOTO WX

Nowe telefony Motoroli z serii MOTO WX

Motorola Polska wprowadza do swojego portfolio trzy nowe telefony komórkowe, które pozwalają ludziom cieszyć się rozrywką i pozostać ze sobą w kontakcie. Seria WX dostępna w Polsce obejmuje stylowe modele MOTO WX180 z radiem FM, MOTO WX288 z aparatem fotograficznym i możliwością przesyłania plików. Uzupełnia ją MOTO WX395, który wyposażono w funkcjonalny odtwarzacz MP3.

Komunikacja jeszcze nigdy nie była tak nieodłącznym elementem naszego codziennego życia, jak obecnie. Seria WX została stworzona z myślą o potrzebie ciągłego bycia w kontakcie, jak i różnorodności sposobów, w jakich ta komunikacja się odbywa. W rezultacie powstało sześć stylowych telefonów komórkowych z szerokim zakresem funkcji, które zapewniają możliwość kontaktu w przystępnej dla każdego cenie.

MOTO WX180 – Twoje życie. W kolorze

MOTO WX180 dysponuje kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 1,5 cala. Telefon ma wbudowane radio FM z RDS i przechowuje do 140 wiadomości. Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta i możliwa bez użycia rąk. Dodatkowo WX180 pozwala na rozmowy konferencyjne z pięcioma osobami jednocześnie.

MOTO WX180

MOTO WX288 – Twoje życie. W obrazach

MOTO WX288 wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz o przekątnej 1,8 cala, cyfrowy aparat oraz baterię o długiej żywotności. Urządzenie obsługuje również wiadomości MMS. Dzięki technologii Bluetooth 2.0 i wbudowanemu aparatowi cyfrowemu, ten stylowy telefon pozwala użytkownikom dzielić się ich wrażeniami na bieżąco i bezprzewodowo. Przeglądarka WAP 2.0, najnowszy zestaw gier i radio FM zapewniają rozrywkę na wiele godzin – a wszystko to w telefonie o grubości 12,1 mm!

MOTO WX288

MOTO WX395 – Twoje życie. Pełne dźwięków

Bądź zawsze w kontakcie i baw się z MOTO WX395. Zintegrowany odtwarzacz muzyczny umożliwia słuchanie ulubionych utworów w każdym miejscu oraz zapewnia łatwość przesyłania piosenek pomiędzy telefonem a komputerem. Ciesz się bezprzewodowymi rozmowami i muzyką dzięki technologii Stereo Bluetooth. Przechowuj do 2 GB muzyki dzięki opcjonalnej karcie microSD. Dwa urządzenia w jednym bez konieczności kompromisów w zakresie wielkości – MOTO WX395 ma tylko 11,9 mm grubości! Wytrzymała bateria zapewnia możliwość odtwarzania muzyki do 13 godzin bez przerwy.

MOTO WX395

Telefony MOTO WX180, MOTO WX288 i MOTO WX395 dostępne będą w Polsce od grudnia 2009 roku.

blog comments powered by Disqus
Nowe telefony Motoroli z serii MOTO WX