PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najlepsze Pralki SLIM - Jak Wybrać Pralkę SLIM? |TOP 5|

Elegancka towarzyszka karnawałowych imprez

Elegancka towarzyszka karnawałowych imprez

Candy poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowej chłodziarki do wina. Candy CCV 200GL to urządzenie, które przyda się wszystkim koneserom wina, oraz wszystkim osobom, które są entuzjastami bankietów, bali i prywatek.

Jeżeli nie chcemy by wino straciło smak, musimy zadbać o odpowiednie warunki przechowywania. Ważnym czynnikiem jest tutaj temperatura, odpowiednia wilgotność oraz brak dostępu do słonecznego światła. Piwnica jest pomieszczeniem w którym zachodzi idealny proces dojrzewania wina. Jednak urok leżakowanych butelek można przenieść także na powierzchnię i delektować się ich widokiem – wystarczy zakupić odpowiednią chłodziarkę do wina.

 Candy CCV 200GL

Candy CCV 200GL to winiarka, która zastąpi nam piwniczkę oraz zostanie ozdobą naszego salony. Winiarka może pomieścić aż 40 butelek. Produkt pozwala regulować temperaturę na poszczególnych komorach, dla różnych gatunków wina. Winiarkę wyposażono w amortyzatory, które zabezpieczają przed drganiem. Mogło by ono zakłócić proces dojrzewania wina. Winiarka posiada także przyciemniane szyby, które skutecznie chronią przed dostępem do światła. Oprócz tych cech produkt posiada elegancki design. Duży uchwyt, czarna obudowa, stylowe półki w kolorze jasnego drewna sprawiają, że winiarka prezentuje się bardzo ładnie.

Urządzenie jest dostępne w dobrych sklepach AGD na terenie kraju i kosztuje 1599 zł.

blog comments powered by Disqus
Elegancka towarzyszka karnawałowych imprez