PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Samsung Wave Y - proste połączenia

Samsung Wave Y - proste połączenia

Firma Samsung przedstawiła swój kolejny nowy model telefonu komórkowego. Samsung Wave Y to urządzenie które łączy ergonomiczne i nowoczesne rozwiązania z całą gamą aplikacji i funkcji które wspierają komunikację. Telefon posiada zaokrągloną obudowę oraz ekran, którego przekątna wynosi 3,2 cala. Telefon charakteryzuje się metalizowanym wykończeniem, co sprawia, że wygląda on znakomicie. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich młodych użytkowników.

Telefon posiada aplikację Social Hub, która porządkuje wszystkie wiadomości i kontakty oraz wpisy w kalendarzu w jednym miejscu. Aplikacja informuje również o wszelkich zmianach. Exchange Active Sync pozwala zsynchronizować urządzenie z serwerem poczty elektronicznej, dzięki czemu możemy odpierać maile na bieżąco oraz mamy dostęp do wszystkich kontaktów.

Telefon posiada dostęp do Samsung Apps. Jest to sklep z programami, który został stworzony specjalnie dla telefonów Samsung. Sklep oferuje szeroki wybór znanych na całym świecie programów oraz dostosowane do lokalnych potrzeb aplikacje.

Samsung Wave Y - proste połączenia

W telefonie znajdziemy również komunikator ChatON, który pozwoli nawiązywać kontakty ze znajomymi, a także pozwoli na wysyłanie zdjęć, plików video i wiadomości w czasie rzeczywistym. Program identyfikuje kontakty biorąc pod uwagę numer telefonu. Ułatwia to odnalezienie danej osoby.

Samsung Wave Y to telefon który pracuje pod systemem bada 2.0 z interfejsem TouchWiz, który ułatwia nawigację i personalizację smartfonu. Sprzęt wyposażono w procesor 832 MHz, który gwarantuje płynne przejścia między aplikacjami i sprawną wielozadaniowość. Smartfon oferuje też łączność WiFi, HSDPA 7.2 Mbps oraz Bluetooth 3.0.

Samsung Wave Y jest dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 499 zł.

blog comments powered by Disqus
Samsung Wave Y - proste połączenia